جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: بررسی مسائل اعمال عملی مرتبط با استانداردهای گزارش دهی مالی بین المللی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: بررسی مسائل اعمال عملی مرتبط با استانداردهای گزارش دهی مالی بین المللی (۲۰۱۲)

خلاصه اجرائی

این موردپژوهی به بررسی رویکردی می پردازد که مصر برای اعمال استانداردهای گزارش دهی بین المللی (IFRS) بکار گرفته است. در این موردپژوهی رئوس کلی تلاش هایی که این کشور به منظور تقویت حسابداری، گزارش دهی مالی و استانداردهای حسابرسی خود در طول دو دهه گذشته صورت داده است را ارائه می کند. مجموعه کنونی استانداردهای حسابداری مصری براساس IFRS است، که برخی از آنها اتخاذ شده اند تا وضعیت مخصوص کشور را مورد نظر بگیرند. این استاندردها از قرار زیر هستند: ارائه اظهارنامه های مالی، دارایی، تاسیسات و تجهیزات، آشکارسازی ابزار مالی و قوانین و استانداردهای حسابداری برای عملیات لیزینگ . استانداردهای حسابرسی مصر براساس استانداردهای بین المللی حسابرسی ( ISA) است. این مطالعه به بررسی نقش های مقامات تنظیم کننده قانون –متشکل از نهاد بازار سرمایه، بانک مرکزی و نهاد نظارتی بیمه- در اعمال و اجرای استانداردهای حسابداری می پردازد. شایان ذکر است که فرآیندهای صدور استانداردهای حسابداری مصری، متشکل از ترجمه به زبان فارسی، طولانی است. در نتیجه، بین تنظیم استانداردهای حسابداری مصری که در حال حاضر موثر و IFRS قرار دارند، شکاف وجود دارد. این مقاله به نیاز به ایجاد ظرفیت در حسابداری و حسابرسی به منظور تسهیل اعمال استانداردها در آن زمینه ها تاکید دارد. نیاز به سیستم تداوم تحصیلات حرفه ای برطبق نیازمندی های بین المللی نیز مورد تاکید قرار گرفته است.

………………………………………………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-06-02
كد : 119872
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss