جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: بررسی واکنش لرزه ای اتفاقی به شیوه اِلمان محدود سدّ کِبان

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: بررسی واکنش لرزه ای اتفاقی به شیوه اِلمان محدود سدّ کِبان (۲۰۰۷)

چکیده

در این مطالعه واکنش لرزه اتفاقی یک سد سنگریزه ای به شیوه المان محدود مورد پژوهش قرار گرفته است. سدّ کبان در الازیگ ترکیه به عنوان یک نمونه عددی انتخاب شده است. از تعامل سد سنگریزه ای با مخزن چشمپوشی شده است ولی این روند شامل سنگ فونداسیون نمی باشد. ویژگیهای مصالح بکار رفته در سد از پروژه مربوط به احداث آن بدست آمده و در تحلیل بصورت خطی الاستیک، همگن و ایزوتروپیک تصور شده است.

برای این تحلیل لرزه اتفاقی فرضیه های ثابتی در نظر گرفته شده است. مولفه E – W زمین لرزه ارزینکان ثبت شده در ۱۳ مارس ۱۹۹۲ ارزینکان ترکیه به عنوان یک حرکت زمینی برای این بررسی انتخاب شده چرا که در نزدیکی محل سد روی داده است. مولفه مورد توجه برای سد در جهت افقی بکار رفته است.

واکنش لرزه ای سد کبان که تحت الشعاع زمین لرزه ارزینکان نیز قرار گرفته به روش قطعی بدست آمده است. نتایج بدست آمده از تحلیل اتفاقی و قطعی با یکدیگر مقایسه شده است. می توان چنین مشاهده نمود که نتایج بدست آمده از تحلیل اتفاقی کوچکتر از نتایج تحلیل قطعی می باشد.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-10-05
كد : 124877
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss