جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: بررسی ومدل Sispat Svat برای برآورد آبیاری در شمال شرق فرانسه

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: بررسی ومدل Sispat Svat برای برآورد آبیاری در شمال شرق فرانسه  (۲۰۱۳)

چکیده

در این مقاله، ما فواید استفاده از مدل خاک- پوشش گیاهی – جو- انتقال (مدل Sispat Svat (پوشش گیاهی خاک وانتقال جوی ساده)) را بررسی می کنیم که تعادل انرژی سطحی را برای ارزیابی نظری نیاز آبی گیاه در شمال شرق فرانسه حل می کند .ابتدا روابط نتایج مدل برای حالت های زیر بررسی شده است ؛هنگامیکه با استفاده از اطلاعات استخراج شده از پایگاه داده های خاک وتوابع انتقالی، خواص هیدرولیکی خاک برآورد شده اند وهنگامیکه ویژگی های پوشش گیاهی با استفاده از پایگاه های اطلاعات در دسترس تعیین شده اند. ما از مجموعه های زمانی بلند مدت از پروفیل های خاک محتوی آب،برای این منظور استفاده کرده ایم . نتایج نشان می دهد که تبخیر وتعرق شبیه سازی شده توسط sispat ، به پارامتر خاک که منجر به عدم قطعیتی بزرگ در نتایج این مدل می شود، حساس می باشد. سپس، ما دو روش اجرا شده در SISPAT را جهت محاسبه نیاز آبی ، ارائه خواهیم داد. اولین گزینه، تقلید از اصول مدل تعادل آب وخاک، به وسیله ی تخمین آبیاری از ظرفیت کامل آب وخاک در دسترس می باشد. دومین گزینه بر فیزیک مدل و برآورد تفاوت بین تعرق واقعی و ارزش مربوط به مقاومت حداقل روزنه ، مثلا بدون تنش آب، تکیه دارد . آبیاری بارانی وقطره ای می تواند شبیه سازی شود . نه محصول برای ارزیابی مدل انتخاب شده اند. و مقایسه ای میان دو مدل تعادلی آب دیگر، انجام شده است.این سه مدل با ضریب تعیین آبیاری شبیه سازی شده سالانه به طور کلی بزرگتر از ۵۰۴ سازگار می باشد ، با این حال ، تفاوت نیازهای آبی سالیانه ، بیشتر از mm 100 هم مخصوصا برای آبیاری قطره ای گاهی پیدا می شود . این کار، یک تعریفی از بلاتکلیفی های قابل انتظار را هنگامیکه از مدل های تعادل آب یا مدل های فیزیکی برای تخمین نیاز آبی استفاده می شود ، فراهم می آورد .

………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-05-16
كد : 117592
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss