جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: بهبود کیفیت درمان از طریق بهبود حسابرسی و بازخورد

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: بهبود کیفیت درمان از طریق بهبود حسابرسی  و بازخورد  (۲۰۱۲)

چکیده

سابقه و هدف:

وزارت امور سربازان بازنشسته (VA) باعث شده است که صنعت در اندازه گیری عملکرد مراکز به عنوان یک عنصر مهم در بهبود کیفیت مراقبت درمانی قرار گرفته و سرمایه گذاری منابع قابل توجهی برای توسعه و حفظ اقدامات موثر معتبر و با ارزش صورت گیرد. برنامه پذیرش مقالات خارجی (EPRP) از VA، منابع اطلاعات رسمی برای عملکرد نظارتی تأسیسات می باشد که برای اولویت بندی مناطق کیفیتی که نیازمند بیشترین توجه می باشند، مورد استفاده قرار گرفته است. اقدام عملکرد مراکز ، به طور قابل توجهی مراقبت و سرپرستی سخت و پیش گیری کننده را همانند کیفیت کلی، بهبود بخشیده است؛ با این حال، هنوز هم تنوع بسیاری در سطوح عملکردی در تمامی اقدامات و مراکز وجود دارد.

حسابرسی و بازخورد (A&F)، بخش مهمی از اقدامات عملکردی موثر، می تواند به کاهش این تنوع کمک کند و عملکرد کلی را بهبود دهد. تحقیقات قبلی نشان می دهد که مراکز پزشکی VA (VAMCS) با امتیازات عملکردی بالای EPRP، به استفاده ی داده های EPRP، به عنوان یک منبع بازخورد تمایل دارند. با این حال، شیوه ای که در داده های EPRP، به عنوان یک منبع بازخورد توسط ارائه دهندگان فردی همانند مدیران خطوط خدماتی، تسهیلاتی و شبکه ای استفاده می شوند، به خوبی درک نشده اند. بنابراین درک عمیقی از مدل ها و استراتژی های ذهنی، و ویژگی های فرآیند بازخورد خاص، اتخاذ شده به وسیله مراکز با عملکرد بالا، ضروری و مورد نیاز می باشد این پژوهش مقایسه می کند که چگونه، مدیران عملکرد پایین، متوسط و بالای VAMCS، از داده های عملکرد بالینی از EPRP، به عنوان یک ابزار برای حفظ و بهبود کیفیت مراقبت و درمان استفاده می کنند.

………………………………………………………………………………………

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-06-02
كد : 119889
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss