جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: بهینه سازی جدول زمانبندی جاده سازی بر اساس محدودیت های بودجه

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: بهینه سازی جدول زمانبندی جاده سازی بر اساس محدودیت های بودجه (۲۰۰۹)

چکیده

هدف:  هدف از این مقاله ارائه مدلی برای تعیین جاده هایی است که باید در هر مرحله با بودجه ای محدود ساخته شود.

طراحی/ روش شناختی/ رویکرد: یک مدل توسعه گسسته شبکه چند مرحله ای، با محدودیت بودجه فرمول بندی شده و الگوریتمی ابتکاری با تکنیک مقایسه کوتاهترین مسیرهای اصلی و مجموع کوتاهترین مسیرهای  مقطع ایجاد شده است تا مانع از محاسبه تکراری ماتریکس کوتاهترین مسیرها شود.

یافته ها: روش بهینه تاثیر بسیار قابل توجهی در یافتن جاده هایی که با بیشترین سود خالص باید ساخته شوند دارد.

مفاهیم محدودیت های تحقیق: این مقاله به بحث در رابطه با مشکل توسعه یک شبکه چند مرحله ای گسسته جدید در زمان کاستی یا محدودیت بودجه می پردازد.

اصالت/ ارزش: این مقاله مدلی را همراه با یک الگوریتم برای بهینه سازی زمانبندی ساخت جاده ها بر اساس محدودیت بودجه ای ارائه می کند.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-10-13
كد : 125114
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss