جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: به کار گیری تکنیک های حسابداری مدیریتی توسط شرکت های کوچک و متوسط : پژوهش زمینه ای

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: به کار گیری تکنیک های حسابداری مدیریتی توسط شرکت های کوچک و متوسط : پژوهش زمینه ای (۲۰۱۳)

چکیده

شرکت های کوچک و متوسط بخش بزرگ و مهمی از اقتصاد کشور کانادا را به خود اختصاص می دهند. با این وجود، اطلاعات کمی از دامنه ی به کار گیری تکنیک های مدیریت حسابداری مانند سیستم های تعیین هزینه، بودجه ، گزارش مرکز مسئول و تحلیل تصمیم گیری در دست است. در این مقاله مصاحبه های میدانی در یازده شرکت کوچک و متوسط کشور کانادا انجام گرفت تا الف) دامنه ی استفاده از تکنیک های حسابداری مدیریتی و ابزار به کار رفته در شرکت هایی با اندازه ها و صنایع متفاوت تعیین گردد. و ب) علل نهفته ی عدم به کار گیری تکنیک های خاص نیز مشخص شود. طی بررسی ها متوجه شدیم از ۱۹ تکنیک شناخته شده ی حسابداری مدیریتی که در مصاحبه ها به آن پرداختیم، تنها میزان کمی تا حدی یا زیاد توسط کمپانی های شرکت کننده مورد استفاده قرار گرفته است. علاوه بر آن دریافتیم شرکت های تولیدی مورد بررسی به میزان قابل ملاحظه ای به استفاده از تکنیک های شخصی مانند سیستم برآورد هزینه، گزارش مرکز مسئول گرایش دارند. در مقاله ی حاضر معانی ضمنی یافته های خود را برای استادان حسابداری مدیریتی، مولفان کتاب های درسی و توسعه دهنده های برنامه های آموزشی شرح خواهیم داد.

……………………………………………………………………………………………

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-06-02
كد : 119886
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss