جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: تأثیر فن آوری در آموزش آنلاین (مجازی) حسابداری مدیریتی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: تأثیر فن آوری در آموزش آنلاین (مجازی) حسابداری مدیریتی (۲۰۱۵)

چکیده

استفاده از فن آوری در سطح آموزش های دانشگاهی حسابداری مدیریتی، به عنوان دوره های آنلاین باز و گسترده (MOOCها)، که به عنوان ابزاری برای صرفه جویی در هزینه برای بسیاری از دوره های دانشگاهی در سطح ابتدایی ارائه شده اند، یک روند اجتناب ناپذیر می باشد. با این حال، منافع آن برای چندین سال آشکار نخواهد شد و هنوز هم بحث های زیادی در میان کارشناسان وجود دارد (مجله ی وال استریت، ۱۲می ۲۰۱۴). دانشگاه ما از این قاعده مستثنی بوده و ما در حال تلاش آموزش آنلاین به طور آزمایشی هستیم. در حال حاضر من برای بیش از دو سال به صورت آنلاین در سطح اصلی حسابداری مدیریتی، تحت تعلیم قرار گرفته ام.

با توجه به مشاهدات من در طول دو سال گذشته، دانشجویان با انگیزه، کارهایشان را همانند دانشجویان حضوری انجام می دادند، اما دانشجویانی که انگیزه ی بسیار بالایی نداشتند، نرخ شکست و مبارزه کردن در آنها بالا بوده است. استفاده از MOOC ها برای اهداف اجتماعی و یا علوم انسانی ممکن است قابل قبول باشد؛ اما برخی کلاس های فنی مانند حسابداری، به طور موثر به عنوان یک مکانیسم برای ارائه محتوای دوره ها تفسیر نمی شوند.

من به طور تجربی با استفاده از تکلیف رگرسیون خطی کامپیوتری بررسی این موضوع را آزمایش کرده ام که نتایج کلاس ما، دانشجویان تحت عملکرد این تکلیف را در مقایسه با دانشجویان حضوری نشان می دهد. دانشگاه ما از Echo360 برای ضبط سخنرانی ها استفاده می کند و من آن را برای این تکلیف در دسترس قرار داده ام. من توضیحات چهره به چهره را برای کمک به دانشجویان حضوری ارائه داده ام، اما دانشجویان مجازی (آنلاین) در درجه اول با تکیه برخود، کار انجام داده اند.

……………………………………………………….

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل Word)

2019-06-06
كد : 120227
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss