جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: تأثیر مکانیزمهای حاکمیت شرکتی برکیفیت حسابرسی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: تأثیر مکانیزمهای حاکمیت شرکتی برکیفیت حسابرسی (۲۰۱۳)

چکیده

هدف این تحقیق بررسی تأثیر ساختار مالکیت در میان شرکتهای ایرانی براساس کیفیت حسابرسی است. بررسی نمونه شامل بررسی ۷۲ شرکت براساس بورس سهام ایران است. آنالیز اگرسیون منطقی جهت ارزیابی رابطه بین کیفیت حسابرسی اندازه‌گیری شده براساس اندازه شرکت‌های حسابرسی به عنوان متغیر وابسته و مکانیزمهای حاکمیت شرکتی به عنوان متغیرهای مستقل است.

نتایج نشان می‌دهد که رابطه معنادار مبتنی بین کیفیت حسابرسی و اندازه شرکت وجود دارد. در ضمن، هیچ رابطه‌ای بین مکانیزمهای حاکمیت شرکتی و کیفیت حسابرسی وجود ندارد. ما می‌توانیم به این نتیجه برسیم که سرمایه‌گذاران شرکتی و هیئت مدیران به استخدام حسابرسان بسیار لایق بی میل هستند.

…………………………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-06-06
كد : 120239
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss