جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: تئوری کنشگر-شبکه : یک یادداشت خلاصه و امکانات برای تحقیقات حسابداری محیطی و اجتماعی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: تئوری کنشگر-شبکه : یک یادداشت خلاصه و امکانات برای تحقیقات حسابداری محیطی و اجتماعی  (۲۰۱۳)

چکیده

تئوری شبکه کنشگر (ANT) به‌طور فزاینده‌ای در حسابداری و یادداشت‌های مدیریتی استفاده‌می‌شود (Justesen and Mouritsen, 2011) و بدلیل اینکه شامل بعد انسانی و غیرانسانی در چارچوب تحلیلی است، مفید استدلال شده‌است. ANT دوگانگی جامعه/طبیعت را دورمی‌زند و به همین‌ترتیب، به گسترش تئوری‌های سازمانی که می‌تواند توسعات پایدار اجتماعی و محیطی را ارتقا دهد کمک می‌کند(Gladwin et al., 1995). این مقاله به تشریح تعهدات اصلی ANT، زبان آن، چگونه استفاده می‌شود و چگونه نقد می‌شود، می‌پردازد. مقاله سپس برروی اینکه چگونه ANT ممکن‌است با پژوهش‌های حسابداری محیطی و اجتماعی همکاری‌کند و اینکه چه چیزی اجتماعی و چه چیزی محیطیست را تست‌کند، بحث‌می‌کند. به همین طریق، این مقاله یک “آغازگر” ANT است که می‌تواند به پشتیبانی حسابداری محیطی و اجتماعی در اکتشافات جهت‌گیری‌های جدید و توانمندسازی عملیات پایدار اجتماعی و محیطی بیشتر برای غلبه، کمک می‌کند.

…………………………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-07-29
كد : 123499
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss