جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: تاثیرات اندرکنش سیال- سازه- خاک بر رفتار لرزه‌ای مخازن آب مرتفع

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: تاثیرات اندرکنش سیال- سازه- خاک بر رفتار لرزه‌ای مخازن آب مرتفع (۲۰۱۳)

چکیده

تاثیر حرکت بستر چندگانه بر فشار هیدرودینامیک، شتاب مخزن و مسئله ارتفاع سطح سیال در مخزن آب مرتفع به صورت مسئله اندرکنش سیال- سازه- خاک شناخته می‌شود. که در آنجا اندرکنش سازه- خاک سبب حرکت جنبشی می‌شود و اندرکنش سازه سیال سبب رفتار هیدرودینامیک مخزن آب می‌شود. با توجه به ادبیات موضوعی موجود، تحقیقات قابل توجهی براساس رفتار مخزن آب فولادی مرتفع علت جنبشی خالص انجام شده است، اما هیچ تحقیقی در مورد مخازن آب با تحریک زمین لرزه‌ای افقی و عمودی در امتداد حرکت جنبش اجرا نشده است. بررسی تجربی برای مدل مقیاس ۱:۴ یک مخزن آب مرتفع استوانه‌ای فولادی بر روی تاسیسات میز لرزه‌ای در CSIR-SERC، چنای اجرا شده است. برنامه تست بر روی مخزن آب فولادی مرتفع ترکیب حرکات افقی، عمودی و جنبان، برای تحریک لرزه‌ای ترکیبی با شتاب‌های g1/0 و g2/0، به همراه زاویه حرکت جنبان افزایشی است. مقادیر برش بستر ضربه‌ای و گشتاور بستر ضربه‌ای با افزایش شتاب لرزه‌ای، افزایش می‌یابد، اما با افزایش حرکت زاویه‌ای، کاهش می‌یابد. از این رو، هیچ تاثیر قابل توجهی از حرکت جنبشی بر حرکت موجی آب وجود ندارد. در سازه، غیر خطی بودن ملاحظه می‌شود، وقتی فشار ضربه‌ای مخزن با افزایش شتاب مخزن، کاهش می‌یابد. تغییر فشار در طول ارتفاع مخزن به علت تحریک عمودی با افزایش شتاب، افزایش می‌یابد و بعلاوه با افزودن تکان، افزایش می‌یابد. با استفاده از متغیر کدهای متنوع موجود بر روی مخازن آب، نتایج تجربی ثبت شده جهت محاسبه و مقایسه برش بستر، گشتاور بستر، تغییر فشار در مخزن استفاده می‌شود.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-10-15
كد : 125175
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss