جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: تاثیر PH برای غیرفعال سازی Escherichia coli o157:H7 ، Salmonella Typhimurium و Listeria monocy togenes در آب پرتقال از طریق گرمایش اهمی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: تاثیر PH برای غیرفعال سازی Escherichia coli o157:H7 ، Salmonella Typhimurium و Listeria monocy togenes در آب پرتقال از طریق گرمایش اهمی (۲۰۱۵)

چکیده

ما تاثیر ترکیب گرمایش اهمی و PH را برای غیرفعال سازی Escherichia coli o157:H7 ، Salmonella Typhimurium و Listeria monocytogenes در آب پرتقال مورد بررسی قرار دادیم. آبمیوه با PH متنوع (۵/۲ ، ۵/۳ و ۵/۴ ) با پاتوژنها تلقیح می شود و دستخوش گرمایش اهمی در دماهای متفاوت و در زمان های متفاوت می شود. کاهش پاتوژنها زمانی بیشتر است که دمای عمل آوری و زمان آن افزایش یابد و PH آبمیوه کاهش یابد. در ۵/۲ PH ، E. coli o157:H7 تا Log 81/1 کاهش می یابد و به ترتیب تا ۶۰، ۳۰ و S20 در ۵۰ ، ۵۵ و ۶۰ پایین می رود. Typhimurium (تیفی موریوم) تا Log 15/5 در S60 و در ۵۰ کاهش می یابد و تا زیر محدوده شناسایی در S10 و در ۵۵ و ۶۰ می رسد. L. monocytogenes دارای اثربخشی کم در ۵۰ است اما تا Log 15/2 و ۳۷/۳ بعد از عمل آوری به مدت S60 در ۵۵ و ۶۰ می رسد. الگوی مشابهی از غیرفعال سازی پاتوژنها در ۵/۳ PH و ۵/۴ PH وجود دارد. هیچ تغییر کیفیت معناداری بعد از عمل آوری وجود ندارد. در نتیجه، نتایج ما نشان می دهند که گرمایش اهمی می تواند به طور موثر باعث غیرفعال سازی پاتوژنها و تاثیر آنتی میکروبی شود و به طور معناداری هنگام ترکیب با اسیدیته بالاتر، افزایش می یابد.

…………………………………………………………………….

……………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-05-16
كد : 117608
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss