جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: تجزیه و تحلیل استاتیک و دینامیک بتن یک ساختمان قاب دال مسطح برای تقویت فروپاشی تدریجی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: تجزیه و تحلیل استاتیک و دینامیک بتن یک ساختمان قاب دال مسطح برای تقویت فروپاشی تدریجی (۲۰۱۲)

چکیده

مسأله‌ی فروپاشی پیشرونده سازه با استفاده از ساختمان قابی دال ضخیم بتن مسلح در مقیاس حقیقی بررسی شده است. مطالعه عددی انجام شده، سه شکل بارگذاری را بررسی کرد که در آنها به نوبت یکی از سه ستون مختلف به طور آنی برداشته و در هر حالت، واکنش قاب سازه محاسبه شد. نخست، تحلیل استاتیک خطی اجزای محدود انجام شد. پس از آن برای لحاظ کردن اثرات دینامیکی شدیدی که طی رویدادهای دینامیکی سریع از قبیل انفجار یا ضربه رخ می‌دهند، تحلیل تاریخچه زمانی دینامیک خطی و غیرخطی انجام شد. نتایج هر یک از سه حالت، بر حسب نسبت‌های تقاضا ـ مقاومت در مقطع‌های بحرانی پردازش شدند. از این رو، احتمال فروپاشی پیشرونده ساختمان بر اساس معیارهای مجاز خاص مقرر شده در دستور‌عمل‌های فنی بررسی شده است. در این خصوص، سه تعریف از عوامل دینامیک مطرح شده و قابلیت کاربرد کارامد آنها با توج به مقادیر محاسبه شده واقعی و پیشنهاد شده در دستور‌عمل‌ها ارزیابی می‌شود. نتایج، روی‌هم‌رفته، نشان می‌دهد که روش‌های تحلیل استاتیک و دینامیک خطی شرایط فروپاشی پیشرونده را ایجاد خواهد کرد. تحلیل دینامیک غیرخطی هیچ سازوکار احتمالی منجر به فروپاشی پیشرونده را حتی در صورت ایجاد مفصل‌های خمیری متعدد پیش‌‌بینی نکرد. درباره مزایای کاربرد تحلیل‌های استاتیک یا دینامیک، خطی یا غیرخطی بحث می‌شود.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-10-15
كد : 125178
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss