جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: تجزیه و تحلیل پیرامون کشاورزی آسان و تاثیر آن بر عملکرد زیست‌محیطی در کشاورزی مدرن

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: تجزیه و تحلیل پیرامون کشاورزی آسان و تاثیر آن بر عملکرد زیست‌محیطی در کشاورزی مدرن (۲۰۱۱)

چکیده

کشاورزی آسان بخش مهمی از توسعه در کشاورزی مدرن است، و نقش کلیدی را در بهبود عملکرد محیط‌زیستی ایفا می‌کند. براساس توصیفی بر عملکرد محیط‌زیست بر روی کشاورزی مدرن، تعدادی از مشکلات محیطی و محیط‌زیستی براساس مقیاس بزرگی از کشاورزی آسان در این مقاله مورد بررسی قرار گرفته‌است. تسهیلات کشاورزی مانند چادرهای کشاورزی پوشش سطح نواحی کشاورزی آسان را تغییر می‌دهد، و موجب تغییر در نرخ سطح و شکسته‌شدن تعادل انرژی در سطح حقیقی خواهدشد. کشاورزی آسان توسط عایق در شب پوشش داده‌می‌شود به صورتی که سطح از طریق نفوذ گرم می شود و طول‌موج تابش کاهش می‌یابد. پوشش چادر مانندی که بر روی گیاهان ایجاد می‌شود در واقع مانند هدر رفتن و تبادل بخار ناشی از گیاهان و کاهش تعرق کل گیاه می شود. تغییر محیط‌های داخل کشاورزی آسان بر روی تعادل تنفس خاک تاثیر خواهد گذاشت. شیوه‌های کشت غیرمنطقی کیفیت خاک منطقه را نابود خواهد ساخت. این مشکلات محیطی حفاظت محیط‌زیست شهری در کنار کشاورزی مدرن را از بین خواهد برد و تضعیف خواهد کرد. بر این اساس، ما اقدامات متقابل و پیشنهادات مربوطه را ارائه می‌دهیم.

…………………………………………………………

………………………………………………………………

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-05-16
كد : 117621
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss