جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: تجمیع چنددیدگاهی فناوری های ارتباطی و اطلاعاتی (ICT) در آموزش سطح بالاتر کشورهای در حال توسعه: بررسی کشور تایلند

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: تجمیع چنددیدگاهی فناوری های ارتباطی و اطلاعاتی (ICT) در آموزش سطح بالاتر کشورهای در حال توسعه: بررسی کشور تایلند (۲۰۱۳)

چکیده

مراکز آموزشی طی چند سال اخیر در مورد گسترش فناوری های اطلاعاتی و ارتباطی (ICT) در کشورهای در حال توسعه به بحث و مناظره پرداخته اند و تلاش کرده اند تا ICT را در تمام جنبه های فعالیت همچون آموزش، یادگیری، تحقیق و سیستم های مدیریتی پیاده سازی نمایند. این تحقیقات با استفاده از مدل چنددیدگاهی لینستون انجام شده است و پیاده سازی ICT را در دانشگاه های محلی در رجبهات ۴۱ استان از ۷۸ استان تایلند بررسی کرده است. این دانشگاه ها توسط پادشاه تایلند راه اندازی شده اند تا در جهت آموزش افراد تلاش کنند. مدل چنددیدگاهی چهارچوبی را برای جمع آوری اطلاعات و سازماندهی نتایج در بررسی های کیفی ارائه می دهد. داده ها از طریق مصاحبه، مشاهده و اسناد تحلیل شده با استفاده از رویه ی آنالیز قالب به دست آمده اند. نتایج این بررسی از سه بعد تفسیر می شود: بعد تکنیکی (T)، بعد سازمانی (O) و بعد شخصی (P) تا بر اهمیت درک مفاهیم و گروه های مرتبط با پایداری ICT در کشورهای در حال توسعه تاکید شود. نتایج این بررسی، چهارچوبی است که پروسه ی پیاده سازی کارای ICT را در مفاهیم دانشگاهی توصیف می کند و منبع ارزشمندی از دانش را برای آموزش سطح بالاتر تایلند و دیگر کشورهای در حال توسعه ارائه می دهد.

…………………………………………………………..

……………………………………………………

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-05-08
كد : 116427
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss