جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: تحقیق کیفی در زمینه حسابداری مدیریتی: دلایل عقلانی، مشکلات و قابلیت (توان بالقوه)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: تحقیق کیفی در زمینه حسابداری مدیریتی: دلایل عقلانی، مشکلات و قابلیت (توان بالقوه) (۲۰۰۸)

چکیده:
هدف– هدف این مقاله، ارائه تفسیری در زمینه ” اصول کیفی پژوهش در حسابداری مدیریتی: دلایل عقلانی، مشکلات و قابلیت (توان بالقوه)” مقاله­ی نوشته شده توسط یوهانی وایویو است.

طراحی/ شناسایی روش/ رویکرد– راهکار مورد نظر، ترسیم الگوهای پژوهشی جایگزین برای گسترش تعریف و بررسی پژوهش کیفی در زمینه اصول حسابداری مدیریتی است.

یافته ها – این مقاله بسیاری از دستورالعمل های موجود در مقاله “وایویو” را تأیید می کند اما تعریف و بررسی پژوهش کیفی در زمینه اصول حسابداری مدیریتی به منظور تشخیص مرزهای مبهم، با استفاده از تحقیقات میدانی جامع­تر را گسترش می دهد تا شامل تحقیقات میدانی کیفی بیشتری از منظر مثبت / کارکردگرا بشود. به همین ترتیب، نیاز به تحقیق کیفی برای به چالش کشیدن کتاب درسی (رساله)، اقتصاد و نمایندگی هایی برای ارائه مشاوره در زمینه حسابداری مدیریتی تصدیق و تأیید شده، اما انتظار می رود که طیف وسیعی از واسطه ها بتوانند پتانسیل لازم برای ایجاد پژوهش کیفی در هر دو مورد تحقیقات کمی و کیفی موجود فعلی را مشخص نمایند. همچنین، این مقاله به دنبال گسترش بحث مطالعه ویژگی های طراحی مشروع و روش جمع آوری داده هاست و بر اهمیت تطبیق طرح پژوهشی با موضوع مورد تحقیق تاکید می کند.

اصالت / ارزش – این مقاله بر ارزش کثرت گرایی و جامعیت در انتخاب روش و شناخت آن تأکید دارد.

……………………………………………………….

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل Word)

2019-07-25
كد : 123368
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss