جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: تحلیلی بر مقدار همگرایی میان حسابداری و استانداردهای ارزش گذاری با توجه به ارزش متعارف (بازار)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: تحلیلی بر مقدار همگرایی میان حسابداری و استانداردهای ارزش گذاری با توجه به ارزش متعارف (بازار) (۲۰۱۰)

چکیده

هدف

هدف این تحقیق، اندازه گیری قاعده ی همگرایی و ارزش متعادف (بازار) و نیز ارائه ی فکتورهای تعیین کننده و تاثیرات آن است.

طراحی/ روش شناسی/ رویکرد

یک روش عملی بر اساس تحلیل محتوای حسابداری و ارزش گذاری ارجاعی، و مقیاسهایی برای شباهت ها و تاوت های آن به کار برده شده است.

یافته ها

این تحقیق با در نظر گرفتن همگرایی حسابداری FV و ارزش گذاری ارجاعی، به تصدیق شکل دهی هدف FASB و IASB می پردازد و عدم شباهت های خاص را با توجه به کیفیت راهنمایی و حوزه ی کاربردی FV مورد تاکید قرار می دهد. در مقایسه با برخی از فرضیه ها در متن در رابطه با کیفیت اندازه گیری ارزش متعارف (بازار)، راه حل های اندازه گیری خاصی را، بویژه با تمرکز بر روی ارزش خروجی و اولویت چشم انداز فروشنده بیان می کند، این بخش نمی تواند همه ی راه حل هایی را که دلالت بر حسابداری FV دارند پوشش دهد و کاربران حسابها را به نفع افرادی که دستورالعمل ها و قوانین مالی را تدوین می کنند مورد تبعیض قرار دهد. بنا بر ارتباط میان استانداردهای حسابداری و استانداردهای ارزش گذاری، مقدار همگرایی کمتری تعیین شد، این همگرایی به طور خاص در مود درفت ارائه ی IASB FV بود. دلایل اصلی این عدم شباهت ها مربوط به استفاده و سازگاری نامناسب و ناکافی IVS با شرایط و نیازمندی های گزارش دهی مالی در اندازه گیری جزئیات و نیز ارائه ی FV می باشند.

مفاهیم تجربی

علاوه بر برخی از توصیه هایی که توسط تنظیم کنندگان استانداردهای حسابداری اائه شده اند، این مقاله، با ایجاد سندی مشترک با توجه به راهنمای فنی، متوجه نیاز به توسعه و بهبود همکاری میان IASB و IVSC است.

اصالت/ ارزش

این تحقیق تحلیلی قیاسی را میان استانداردهای ارزش گذاری و حسابداری در ارزش متعارف (بازار) و بر اساس روش عملی انجام می دهد، سپس به بحث در رابطه با دلایل می پردازد و معیارهای توسعه دهنده ای را برای ارجاع ارائه می کند، این معیارها عبارتند از اسناد و موارد خاص مربوط به مولفه های صور تحسابهای مای، بازار و اقتصاد.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل Word)

2019-09-12
كد : 123924
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss