جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: تحلیل استاتیکی و دینامیکی یک ساختمان با قاب دال تخت بتنی تقویت شده برای تخریب پیشرونده

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: تحلیل استاتیکی و دینامیکی یک ساختمان با قاب دال تخت بتنی تقویت شده برای تخریب پیشرونده (۲۰۱۲)

چکیده:

در این تحقیق مساله تخریب پیشرونده سازه با استفاده از یک ساختمان قاب دال تخت بتنی تقویت شده ی مقیاس واقعی بررسی می شود که پس از تخریب فیزیکی دو ستون مرکزی آن، پابرجای باقی مانده است. در مطالعه عددی، سه سناریوی بارگذاری مد نظر قرار می گیرد که در آنها سه ستون مختلف متناوبا به طور آنی حذف می شوند و در هر مورد، پاسخ ساختاری قاب محاسبه می شود. ابتدائا یک تحلیل استاتیک خطی اجزای محدود اجرا می شود. سپس برای در نظر گرفتن اثرات دینامیکی شدید از جمله انفجارها و برخوردها که حین رویدادهای دینامیکی سریع اتفاق می افتند، تحلیل دینامیک خطی و غیر خطی تاریخچه زمانی صورت می گرد. برای هر سناریو، نتایج بر حسب نسبتهای تقاضا-مقاومت در مقاطع بحرانی، پردازش شده و بنابراین ارزیابی می شود که آیا ساختمان مطابق معیارهای حد مجاز اعلام شده در راهنماهای فنی، مستعد به تخریب پیشرونده است یا خیر. در این خصوص، سه تعریف فاکتورهای دینامیکی اعمال شده و کاربردپذیری موثر آنها با توجه به مقادیر محاسبه شده واقعی و مقادیر اعلام شده در راهنماها ارزیابی می شود. نتایج به طور کلی نشان می دهند که رویکردهای تحلیلهای استاتیک و دینامیک خطی منجر به ایجاد شرایط تخریب پیش رونده شده اند. تحلیل دینامیک غیرخطی هیچ مکانیزمی را که ممکن است به تخریب پیش رونده شود پیش بینی نمی کند، حتی با وجودی که مفاصل پلاستیک متعددی تشکیل شوند. مزایای استفاده از تحلیلهای استاتیک یا دینامیک، خطی یا غیر خطی نیز مورد بحث قرار می گیرد.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-10-16
كد : 125213
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss