جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: تحلیل بخش‌های ستونی شامل لوله‌های FRP پرشده از بتن

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: تحلیل بخش‌های ستونی شامل لوله‌های FRP پرشده از بتن (۲۰۱۲)

چکیده

تکنیک ساختار بخش از پیش ساخته شده  به صورت بسیار عالی برای ساخت و ساز سریع و اقتصادی پل در  محیط‌های شهری بسیار مزدحم و مناطق حساس و سازگار با محیط زیست کاندیدشده‌است. این مقاله مدل عناصر محدود سه بعدی غیرخطی را با استفاده از استاندارد ABAQUS برای ارزیابی رفتار بخش‌های از پیش‌ساخته شده  بعضآ تحت فشار قرار گرفته تحت بارهای جانبی نمایش داده‌است. این ستون یا اسکله  توسط  پشته‌سازی الیاف بتن از پیش ساخته شده تقویت کننده لوله پلیمر یکی در بالای دیگری و سپس اتصال مونتاژ ساختاری  با تاندون‌های تحت فشار قرار گرفته عمودی از میان مجرای واقعی در بخش‌های پیش ساخته عبور می‌کند. رابطه فشار-استرس برای بتن محصور شده برای مدل بتن استفاده می‌شود. تاندون بعضآ تحت فشار قرار گرفته با عناصر تیر مدل‌سازی می‌شوند. مدل قادر به پیش‌بینی منحنی ستون فقرات برای دو ستون نسبت داده شده به چرخه‌بار است. مطالعه پارامتری مبتنی بر آنست که افزایش اعمال نیروی تحت‌فشار قرارگرفته، قدرت اسمی را افزایش می‌دهد. سرانجام، مدل نشان می‌دهد که نسبت ستون، اندازه قطر بخش عبوری، اندازه ستون، و محصور شدن دارای تاثیرات قابل توجهی بر عملکرد بررسی ستون‌ها دارد.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-11-07
كد : 125795
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss