جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: تحلیل راندرابین آزمون خمش تیر RILEM TG M2- TDF: بخش ۱- ارزیابی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: تحلیل راندرابین آزمون خمش تیر RILEM TG M2- TDF: بخش ۱- ارزیابی (۲۰۰۳)

چکیده

برنامه تست راندرابین که براساس آزمون خمش تیر اجرا می‌شود توسط RILEM TC 162- TDF توصیه شد. تیر بتن آرمه فیبری فولادی (SFRC) و بتن معمولی (بدون آرماتور) در برنامه آزمون شامل می‌باشد.

متغیرهای مواد برای تیرهای SFRC شامل دو مقاومت بتن، سه دور فیبر و سه نوع فیبر است. تحلیل آماری جامعی جهت تعیین کاربردپذیری و قدرتمندی روش آزمون اجرا می‌شود. چنین یافت می‌شود که گرچه تغییرات درون آزمایشگاهی رخ می‌دهد، این تغییر در مقایسه با تغییر ماندگار مواد، نسبتا کوچک است. همچنین این امکان وجود دارد که تغییرات بالایی مشاهده می‌شود که به علت بخشهای مقطعی نسبتا کوچکی است که برای تیرهای آزمون، استفاده می‌شوند. بعلاوه، بررسی جهت ارزیابی هدف روند محاسبه توسط RILEM TC 162- TDF مطرح می‌شود تا پارامترهای طراحی مورد نیاز را کسب کند. چنین یافت می‌شود که رویه محاسبه تغیین شده، رضایت بخش است، چرا که تغییر بین پارامترهای طرح در آزمایشگاه‌های متفاوت اصولا در دامنه  است. روش دیگر دستیابی به پارامترهای طرح از طریق ملاحظه مقاومتهای باقیمانده، مطرح می‌شود چرا که رویه محاسبه و روش تست را ساده می‌نماید. در کل، آزمون تیر، آزمون قدرتمندی خوبی می‌باشد و به آسانی اجرا می‌شود.

2019-12-13
كد : 127095
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss