جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: تخصص حسابداری کمیته حسابرسی ، مدیریت انتظارات و شگفتی های درآمد غیرمنفی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: تخصص حسابداری کمیته حسابرسی ، مدیریت انتظارات  و شگفتی های  درآمد غیرمنفی  (۲۰۱۴)

خلاصه :

ما بررسی می کنیم که آیا وجود کارشناس حسابداری در کمیته حسابرسی مدیریت انتظارات را برای جلوگیری از شگفتی سود منفی محدود می کند. به منظور کنترل انتخاب درونی یک کارشناس حسابداری ما مواردزیر را در یک شرکت با کارشناس حسابداری که در کمیته حسابرسی به خدمت گرفته می شود بررسی می کنیم : ۱ـ مدیریت انتظارات کمتر برای جلوگیری از شگفتی سود منفی ۲ـ شگفتی های درآمدی کمتر غیرمنفی از طریق مدیریت انتظارات. ۳ـ شگفتی های درآمد نامنفی بیشتر که کمتر مستعد ابتلا به دستکاری درآمد و درآمد انتظارات می باشد. با این حال، گنجاندن یک کارشناس حسابداری در کمیته ی حسابرسی، مدیریت انتظارات را فقط در دوره های موقت. محدود می کند. در حالی که براون و Pinello (ـ۲۰۰۷) دریافتند که ویرایشهای پایینی در پیش بینی های تحلیلگران در سه ماهه چهارم، اهمیت بیشتری دارد ، آنها نیز شگفتی درآمد نامنفی کمتری را کشف نمودند. به طور همزمان نشان داده می شود که با یک متخصص حسابداری کمیته های حسابرسی احتمالا سه ماهه چهارم تجدید نظر رو به پایین را با هدایت بیشتر از طریق دستکاری کمتر مشاهده می کنند و در نتیجه تمرکز این روند کاهشی تنها در مدیریت انتظارات در دوره های موقت عملی می باشد.

……………………………………………………….

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل Word)

 

2019-07-26
كد : 123398
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss