جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه : تعمیر ترک های فرسوده ی ناشی از انحراف تیرهای پل فلزی، با استفاده از تکنیک مقاوم سازی زوایا با صفحه

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه : تعمیر ترک های فرسوده ی ناشی از انحراف تیرهای پل فلزی، با استفاده از تکنیک مقاوم سازی زوایا با صفحه (۲۰۱۴)

خلاصه

 شبیه سازی های فیزیکی ۹۱۴  میلی متر (۳۶  اینچ) عمیق چهارچوب تیر آهنی زیر مجموعه های تحت بارگذاری چرخه ای، به منظور بررسی اثرات فرسودگی ناشی از انحراف و به منظور بررسی تاثیر اندازه گیری مقاوم سازی جدید، انجام شد. روش تعمیر جدید شامل اضافه کردن زاویه های فلزی اتصال دهنده بافت تیر اهن به صفحه اتصال چهارچوب عرضی متقاطع (CP)، و یک صفحه فلزی در طرف مقابل بافت تیر اهن است. پارامترهای مطالعه تجربی شامل پیکربندی مقاوم سازی و طول ترک های فرسوده است. نتایج آزمایش نشان داد که اندازه گیری مقاوم سازی جدید زاویه با صفحه، در جلوگیری از بازگشت شکاف های فرسوده برای هر دو ترک نعل اسبی در اطراف جوش CP  به بافت و شکافهای موجود در طول جوش لبه به بافت موثر بوده است. هنگامی که اندازه گیری مقاوم سازی انجام شد، نمونه ها قادر به تجاوز از تعداد سیکل معادل عمر فرسودگی نامحدود برای AASHTO  جزئیات فرسودگی مجموعه ی A ،بدون هیچ گونه رشد شکاف فرسوده قابل اندازه گیری، صرف نظر از پیکربندی شکاف بودند. همچنین یک آزمایش برای اندازه گیری میزان عمر بازگشت شکاف فرسوده در ناحیه ی بافت-شکاف با حفره های کوچک بازدارنده-شکاف انجام شد. نتایج تجربی نشان داد که، برای دامنه تنش تحمیل شده در منطقه بافت-شکاف نمونه ها و قطر سوراخ بازدارنده-شکاف مورد بررسی قرار گرفت، شکاف فرسوده ی مجدد  در ۴۰،۰۰۰  چرخه، در زیر حد AASHTO  جزئیات مجموعه E’ فرسودگی بود.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2020-01-18
كد : 130040
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss