جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: تغییرات استاندارهای حسابداری وعملکرد تحلیلگران خارجی : مدارک و شواهدی از چین

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: تغییرات استاندارهای حسابداری  وعملکرد تحلیلگران خارجی  : مدارک و شواهدی از چین  (۲۰۱۲)

چکیده :

این مطالعه به بررسی تغییرات در رفتارهای تحلیلی خارجی قبل و بعد از استاندارهای حسابداری جدید در چین و در طول سال ۲۰۰۷ میپردازد . نتایج تجربی نشان می دهد که پس از اینکه استانداردهای حسابداری جدید به اجرا در آمدند خطای پیش بینی در میان تحلیلگران خارجی هم در شرایط مطلق و هم در شرایط نسبی در مقایسه با تحلیل گران داخلی کاهش یافته است و پیش بینی خارجی تحلیلگران رواج بیشتری در مقایسه با قبل از استانداردهای حسابداری جدید به دست اورد . این نتایج حاکی از ان است که پیاده سازی استانداردهای حسابداری جدید در بازار سرمایه چینی هم به کاهش عدم تقارن اطلاعات بین شرکت های فهرست شده در چین وسرمایه گذاران خارجی و هم هدایت “تعصب ” تحلیلگران خارجی کمک کرده است . هم چنین سبب افزایش جذابیت شرکت های ذکر شده و تسهیل ارتباط و همکاری بین المللی نیز شده است . این مطالعه همچنین برمفاهیمی مانند اینکه چگونه کارایی تخصیص منابع دربازار چین را می توان مطرح کرد و چگونگی بررسی”معرفی ” این ها سیاست تمرکز دارد .

………………………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-07-26
كد : 123425
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss