جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: تمایلات جنسی و حسابداری: دیدگاه نظریه دگرباشی جنسی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: تمایلات جنسی و حسابداری: دیدگاه نظریه دگرباشی جنسی (۲۰۱۵)

چکیده

کمبود پژوهش در زمینه مسائل جنسی در درون مطالعات حسابداری عموما وجود دارد، و تقریبا هیچ پژوهشی به طور ویژه در مورد امورجنسی «هم جنس گرایی مردانه، هم جنس گرایی زنانه، دو جنس گرایی، دگرجنس گونه گان* » (LGBT) انجام نشده است. یکی از مشکلات عمده مرتبط با این غفلت این است که تعصب دگرجنسگراهنجارانه در مطالعات حسابداری بدون چالش می باشد، و یک دوگانگی همجنسگرایانه/ دگرجنسگرایانه بازتولید می شود که به دگرجنسگرایی به عنوان یک استاندارد هنجاری معتقد است که توسط آن سایر امورجنسی مورد قضاوت قرار می گیرند و نواقص پیدا می شوند. با به چالش کشیدن دگرجنسگراهنجاری که بر مطالعات حسابداری و سازمان ها سایه افکنده است، این مقاله از طریق ارائه یک خط جدید از پژوهش که به بررسی امورجنسی LGBT می پردازد، به این خلاء دانش کمک می کند. استدلال میشود که نظریه دگرباشی جنسی می تواند دانشمندان را قادر سازد تا حسابداری دگرجنسگراهنجاری را برهم بزنند، ذات مفاهیم جنسی را به عنوان ویژگیهای ثابت افراد بی ثبات کنند و در نتیجه مطالعه امورجنسی در حسابداری را فراتر از موضوعاتی مانند آزار و اذیت جنسی به پیش ببرند. سه خط سیر پژوهشی با پرسش های تحقیقاتی نمونه برای این منظور ارائه می شوند: (۱) برهم زدن دگرجنسگراهنجاری. (۲) دگرباشی جنسی سازمان های حسابداری. (۳) متحدین دگرباشی جنسی در زمینه های حسابداری. در مجموع، این مقاله بر مطلوبیت نظریه دگرباشی جنسی برای تحقیق و عمل حسابداری و امورجنسی تأکید می کند، و خواستار افزایش فعالیت های تحقیقاتی در این زمینه است.

……………………………………………………….

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل Word)

2019-07-27
كد : 123450
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss