جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: تنظیمات مبنای حسابداری و قابلیت اطمینان کسری بودجه: شواهد از کشورهای جنوب اروپا

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: تنظیمات مبنای حسابداری و قابلیت اطمینان کسری بودجه: شواهد از کشورهای جنوب اروپا  (۲۰۱۵)

خلاصه

حسابداری دولتی (GA) و حساب های ملی (NA) دو سیستم های گزارش دهی هستند که، اگر چه هدف آنها مقاصد مختلف می باشد، اما به هم مرتبط اند- اطلاعات مالی ادارات دولتی، برای حساب های ملی توسط حسابداری دولتی فراهم می شود. بنابراین، هم ترازی بین دو سیستم مسئله ای برای قابلیت اطمینان کل بخش عمومی که در نهایت توسط حساب های ملی به دست آمده است می باشد.

در زمینه اتحادیه اروپا، این یک امر حیاتی است، زیرا این انبوهه ها هستند که مرجع نظارت بر سیاست های مالی اساسی ارز یورو می باشند. با این حال، گرچه گزارش در حساب های ملی مبتنی بر تعهد و تحت سیستم اروپایی حساب های منطقه ای و ملی هماهنگ است، حسابداری دولتی هر کشور هنوز سیستم گزارشی خود را دارد، که اغلب مبنای نقدی در گزارش بودجه با مبنای تعهدی در گزارش مالی را ترکیب می نماید، از این رو نیاز به تنظیمات مبنای حسابداری هنگام برگردان داده ها از حسابداری دولتی به حساب های ملی وجود دارد.

شروع کار با تجزیه و تحلیل مفهومی تفاوت های مبنای حسابداری بین حسابداری دولتی و حساب های ملی و تنظیمات مورد نیاز هنگام برگردان داده ها از حسابداری دولتی به حساب های ملی است، این مقاله از شواهد سه کشور اروپایی جنوبی استفاده می نماید – پرتغال، اسپانیا و ایتالیا، که نماینده دیدگاه حسابداری جنوب قاره اروپا هستند، با گزارش بودجه مبتنی بر پول نقد، و الخصوص زمانی که کسری بودجه در آخرین سال ها قابل توجه بوده است – تا بتواند نشان دهد چگونه تنوع و مادیت این تنظیمات توانایی زیر سوال بردن قابلیت اطمینان از کسری بودجه را دارند که در نهایت در گزارش حساب های ملی ارائه می گردد.

یافته های اصلی نیاز به روش های استاندارد برای تبدیل مبنای پول نقد (حسابداری دولتی) به داده های مبتنی بر تعهد (حساب های ملی) را به عنوان یک گام مهم روشن می سازند، که باعث جلوگیری از دستکاری حسابداری، در نتیجه افزایش قابلیت اطمینان از خروجی اطلاعات مفید برای هر هدف خرد و کلان می شود.

……………………………………………………….

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل Word)

 

2019-07-27
كد : 123456
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss