جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: توزیع فتیون و آلبومین گاوی در پلاسما، مایعات آلانتونیک و آمنیوتیک در طول رشد

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: توزیع فتیون و آلبومین گاوی در پلاسما، مایعات آلانتونیک و آمنیوتیک در طول رشد (۱۹۸۱)

خلاصه

یک ارزیابی رادیویی برای فتیون گاوی ایجاد شده بود و آن به صورت محقق و خاص استقرار یافته بود. آلبومین به وسیله ارزیابی پخشیدگی ایمنی رادیالی اندازه گیری شده بود. سطوح فتیون در پلاسما جنین از ۱۰ تا ۱۵ میلی گرم بر میلی لیتر بین ۴ و ۸ ماه از بارداری می باشد، سطوح آلبومین بزرگ تر از فتیون باقی می ماند. سطوح فتیون پلاسما نوزاد به سرعت در طول ۱۴ روز اول بعد از تولد کاهش می یابد که به صورت هم زمان با یک افزایش معکوس در سطوح آلبومین می باشد. در فتیون مایع آلانوتیک و آلبومین غلظت ها به حداکثر مقدار خود بعد از گذشت ۷ ماه می رسند اما مقادیر فتیون معمولا بالاتر می باشد. در مایع آمنیوتیک هر دو پروتئین در ۸ ماه به حداکثر خود می رسند، سطوح آلبومین مشابه با این ها در مایع آلونوتونیک است اما مقادیر فتیون به صورت یکپارچه کمتر از این ها در مایع آلانتوئیک از طریق بارداری باقی می ماند. سطوح فتیون در پلاسما مادر از ۷/۰ به ۴/۰ میلی گرم بر میلی لیتر بین دوره یک ماهه کاهش می یابد. ما در این زمینه بحث کردیم که ۱- در دوره یک تغییر ناگهانی از سنتز فتیون وجود دارد که سنتز آلبومین را توسط جگر جنین افزایش می دهد ۲- فتیون به صورت ترجیحی و تجمعی در آلنتوئیز پدیدار می گردد در حالی که آلبومین به صورت معادل در آلانتوئیز و آمنیون تمرکز یافته است.

……………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-05-21
كد : 118079
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss