جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: توسعه مدلهای پیش بینی بازده در پوشش سطحی انعطاف پذیر با استفاده از روش تحلیل برگشتی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: توسعه مدلهای پیش بینی بازده در پوشش سطحی انعطاف پذیر با استفاده از روش تحلیل برگشتی (۲۰۰۶)

چکیده

قابلیت پیش بینی آینده موقیت روکش سطحی سوالات مربوط به موضوع های اقتصادی رایج در سیستم های مدیریت پوشش سطحی (آسفالت) و نیاز به توسعه زمان بندی دارای اولویت هوشمندی است که مبدل به موضوع مهمی در بهره وری شده است. اگر مدل پیش بینی بازده را بتوان بر اساس داده های پیشین پوشش سطحی تهیه کرد، خدمات باقیمانده در پوشش سطحی را می توان پیش بینی کرد.

این می تواند به بهینه سازی زمان بندی فعالیت های اصلاحی و تعیین سطح تابع لازم برای رسیدن به سطح از پیش تعیین شده اجرایی کمک کند. هرچندکه نتایج تلاشهای پیشین برای توسعه موقعیت پوشش سطحی و مدلهای پیش بینی وضعیت تا کنون به اندازه کافی قابل اعتماد نبوده اند زیرا در جمع آوری داده های مربوط به بازده پوشش سطحی مشکلاتی وجود دارند و موقعیت ساخت این پوشش پیچیده است و پوشش های سطحی و مواد آنها ویژگی های مختلفی دارند. واحد حمل و نقل جورجیا (GDOT) از سیستم ارزیابی موقعیت پوشش سطحی (PACES) برای ارزیابی مدلهای پیش بینی بازده در بزرگراه های ایالتی یا استانی و بزرگ راه های دیگری با استفاده از تحلیل های متعدد برگشتی و رتبه بندی های داده های PACES و داده های آنها استفاده کرده است.

مدل برگشتی چندگانه خطی برای پیش بینی بازده پوشش سطحی به هنگامی که رتبه بندیها AADT مختلفی دارند موثر است. اگر مدل پیش بینی بازده این روکش سطحی با استفاده از تحلیل خطی چندگانه در سیستم مدیریت پوشش سطحی به اجرا در آمده باشد، می تواند نقش مهمی را در فرایند تصمیم گیری در سیستم مدیریت پوشش سطحی آسفالت ایفا کند.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2020-01-18
كد : 130046
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss