جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: توسعه پایدار و ادغام آن در اداره امور شرکت ها- تمرکز بر مدیریت و گزارش عملکرد شرکت ها

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: توسعه پایدار و ادغام آن در اداره امور شرکت ها- تمرکز بر مدیریت و گزارش عملکرد شرکت ها (۲۰۱۴)

چکیده

این مقاله اداره امور شرکتی و تغییر مورد نیاز آن را با توجه به روند جامعه، و به خصوص با در نظر گرفتن مفهوم توسعه پایدار، توضیح می دهد. توسعه پایدار شرکت ها به عنوان توانایی شرکت ها برای تأثیر مثبت توسعه محیطی، اجتماعی و اقتصادی از طریق شیوه های حکومتی آنها و حضور در بازارها، شناخته شده است. رویکرد شرکت ها در توسعه پایدار و سطح ادغام توسعه پایدار در اداره امور شرکت ها، توسط تحقیقات تجربی انجام شده این محقق در میان شرکت ها در جمهوری چک در سال ۲۰۱۲ بررسی شده است.

این مورد مشخص کرد که شرکت ها، از اهمیت مفهوم توسعه پایدار برای رسیدن به عملکرد شرکت ها در بلندمدت آگاه هستند. با این حال، توسعه پایدار،در فرآیندها کسب وکار منحصربه فرد (به خصوص توسط شرکت های کوچک ومتوسط) ادغام نشده است، همانطور که نتایج تحقیقات نشان داده است. تمرکز بر نتایج مالی شرکت، شایع می باشد. بسیاری از شرکت ها، با توسعه پایدار در استراتژی و مدیریت شرکت ها کار نمی کنند، و توسعه پایدار متضمن در اندازه گیری عملکرد و مدیریت را نیز انجام نمی دهند.

گزارش از فعالیت های توسعه پایدار شرکت ها،به ویژه برای SMEها، بسیار ساده می باشد. شرط لازم برای عملکرد اداره امور شرکت ها به طور کامل و با توجه به توسعه پایدار، بازتابی از پایداری از طریق کل فرآیند مدیریت کسب وکار می باشد. توسعه پایدار باید به بخشی جدایی ناپذیر از مدیریت استراتژیک و برنامه ریزی شرکت ها تبدیل شود.

……………………………………………………….

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل Word)

 

2019-07-29
كد : 123487
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss