جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: توصیف خصوصیات آسفالت بازیافتی (RAP) برای مصرف در جاده سازی قیری

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: توصیف خصوصیات آسفالت بازیافتی (RAP) برای مصرف در جاده سازی قیری (۲۰۱۳)

چکیده

شبکه جاده‌ای خوب یک نیاز مهم زیر ساختاری برای رشد سریع اقتصادی است. شبکه جاده‌ای ارتباط با نواحی دوردست را مهیا می نماید، دستیابی به بازارها، مدارش، بیمارستانها را مهیا می‌سازد و نواحی عقب افتاده را به سمت تجارت و سرمایه‌گذاری ترغیب می‌کند. جاده‌ها، نقش مهمی در توسعه حمل با چند نوع وسیله نقلیه را دارند، که از طریق ارتباط با فرودگاه‌ها، ایستگاه‌های راه آهن و بنادر می‌باشد. شبکه جاده‌ای در هندوستان تا حدود ۲/۴ میلیون کیلومتر متراکم شده است. این شبکه جاده‌ای وسیع، دومین شبکه بزرگ در جهان و بعد از آمریکایی می‌باشد، در جدود ۶۵ درصد ترافیک هوایی و ۸۷ درصد ترافیک مسافرتی را فراهم می‌سازد. بزرگراه‌های ملی در حدود ۹۳۴/۷۰ کیلومتر هستند که فقط ۲ درصد کل شبکه می‌باشد. اما، تقریباً %۴ کل ترافیک جاده‌ای را فراهم می‌کند. بزرگراه‌های ایالتی (SH) و جاده‌های مهم منطقه (MDR) در کنار هم، سیستم ثانویه حمل و نقل جاده‌ای را ایجاد می‌کنند که به طور معناداری در توسعه اقتصاد روستایی و رشد صنعتی کشور دخیل است. روش مرسوم و کاری قیری بر پیاده روهای انعطاف پذیر نیاز به انرژی معناداری برای تولید مواد چسبنده قیری از نفت خام، مصالح سنگی خشک کننده و در نتیجه تولید مخلوط قیر در کارخانه آسفالت گرم (HMP) دارد. بازیافت آسفالت گرم، روندی است که در این روند مواد آسفالت بازیافتی با مواد جدیدی ترکیب می‌شود، گاهی اوقات همراه با عامل بازیافتی، ترکیبات آسفالت گرمی را تولید می‌کند. وقتی طراحی مناسب باشد، مخلوط‌های بازیافت، عملکرد بهتر و مشابه به عملکرد آسفالتهای گرم، مرسوم را خواهند داشت. ترکیبات بازیافتی یا جوان کننده بصورت مواد آلی تعریف شده‌اند که دارای مشخصات شیمیایی و فیزیکی هستند که جهت ترمیم مشخصات آسفالت کهنه با توجه به مشخصات مطلوب انتخاب می‌شود. در انتخاب ترکیب بازیافتی، مشخصات ویسکوزیته مواد چسبنده آسفالت کهنه ترکیبی و ترکیبات بازیافتی، از جمله فاکتورهای تعیین کننده هستند. این ترکیبات با نام ترکیبات نرم کننده، ترکیبات بازیافتی، تغییر دهنده‌ها، روغنهای گدازآور، روغنهای بسط دهنده و روغنهای آروماتیک شناخته شدند. انتخاب درجه ترکیب بازیافت (RA) وابسته به مقدار و سختی آسفالت موجود در پیاده رو قدیمی دارد. در کل، ویسکوزیته کمتر ترکیبات آسفالت RA جهت ترمیم آسفالتهای قدیمی با ویسکوزیته بالا و بالعکس استفاده می‌شود.بررسی‌های آزمایشاتی بر روی ترکیبات آسفالت به همراه مواد RAP و ترکیب جوان کننده اجرا می‌شود و عملکرد آنها با ترکیبات آسفالت بکر مقایسه شده است. بتنهای عملکرد متنوعی مثل ثبات نگه دارنده، مقاومت کششی غیر مستقیم (ITS)، آزمایش خزش، آزمایش خستگی تیر، ضریب عکس العمل و آزمایش ردیابی چرخ جهت مقایسه مشخصات عملکرد اجرا شده است. این مقاله نتایج کلیه آزمایش‌های علکرد که بر روی ترکیبات آسفالت با ترکیبات RAP و بکر اجرا می‌شود، نمایش می‌دهد. نتایج آزمایشگاهی نشان می‌دهد که ترکیبات آسفالت با مواد جوان کننده و RAP در مقایسه با ترکیبات بکر، عملکرد بهتری را ارائه می‌دهند. این مقاله توصیه می‌نماید که تسهیلات تست سرعتی پیاده رو باید جهت ارزیابی عملکرد واقعی پیاده‌روهای بازیافتی به روشی موثر و سریعتر بکار رود.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2020-01-18
كد : 130049
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss