جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: توضیحاتی در مورد ادراه شرکت غیر انطباقی: تحلیل بلاغی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: توضیحاتی در مورد ادراه شرکت غیر انطباقی: تحلیل بلاغی  (۲۰۱۷)

مقدمه

سیستم ” انطباق یا توضیح ” براساس انعطاف‌پذیری رویکرد ” یک اندازه برای هر سایزی تطابق دارد ” است . تحت سیستم ” تطابق” ، شرکت هایی که از مقررات حاکمیت شرکتی پیروی نمی‌کنند نیاز است تا توضیحاتی را ارایه دهند . سیستم ” انطباق یا توضیح” انعطاف‌پذیری ( رابرتس ، ۲۰۱۲, فصل ۹ ) و یا به گفته ولدمن و ویلموت (۲۰۱۶) “بازاندیشی” ، بهبود خود سازماندهی از عملکرد تنظیمی را برای شرکت‌ها معرفی می‌کند. همانطور که هکسی و ون ایس ( ۲۰۱۰) مشاهده کردند، توضیح دهی چیزی بیشتر از افشای غیر مطابقتی است که نشان می‌دهد که کدهای قانون نرم آلمان تنها نیازمند افشای غیر تطابقی بدون انگیزه، در مقایسه با کشور هایی مثل هلند و بریتانیا هستند که نیازمند افشا به همراه توضیح است. توضیحات امر کلیدی در سیستم های ” تطابق و توضیح هستند” و بنابراین ارزش برززسی دقیق را دارند. هرچند، سیستم به تنهایی به خوبی توضیحات برای شرکت ها ارائه داده می شود.

……………………………………………………….

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل Word)

 

2019-07-29
كد : 123493
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss