جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: جداسازی مالکیت و کنترل و اجتناب از مالیات بر شرکت سهامی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: جداسازی مالکیت و کنترل و اجتناب از مالیات بر شرکت سهامی  (۲۰۱۳)

چکیده

ما امتحان میکنیم که آیا تغییر در جداسازی مالکیت و کنترل تمرین های مالیاتی شرکت های خصوصی را با ساختارهای مالکیت مختلف تحت تاثیر قرار می دهد. فاما و جنسن، میگویند که وقتی مالکیت برابر و تصمیم گیری متحد به تعداد کمی از تصمیم گیرندگان تمرکز دارند، این مدیران مالک احتمالا بیشتر از ریسک دوره خواهند کرد و بنابراین کمتر مایل خواهند بود تا در پروژه های ریسک دار سرمایه گذاری کنند. چون اجتناب از مالیات یک فعالیت ریسک دار است که میتواند هزینه های زیادی را متحمل یک شرکت کند، ما پیش بینی می کنیم که شرکت ها با تمرکز بیشتر بر روی مالکیت و کنترل، و بنابراین مدایرانی که بیشتر از ریسک دوری می کنند، از مالیات درآمدی کمتر نسبت به شرکت ها با تمرکز مالکیت و کنترل کمتر، اجتناب می ورزند. نتایج ما با این پیش بینی ها سازگار هستند. هرچند ما همچنین یک توضیح رقابتی را برای این یافته ها در نظر می گیریم. مخصوصا ما این را آزمایش می کنیم که آیا شرکت های خصوصی خاصی از هزینه های ناچیز کمتر برنامه ریزی مالیات نفع میبرند که اجتناب از مالیات درآمد بیشتری را آسان می کند. نتایج ما با هزینه های ناچیز اجتناب مالیات و جداسازی مالکیت و کنترل تمرین های مالیات بر شرکت های سهامی، مطابقت دارد.

……………………………………………………….

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل Word)

2019-07-29
كد : 123515
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss