جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: حرکات جنبشی پل های کابلی تحت حرکات تصادفی چند بخشی زمین.

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: حرکات جنبشی پل های کابلی تحت حرکات تصادفی چند بخشی زمین. (۱۹۹۹)

چکیده مطالب.

یک تجزیه و تحلیل طیفی در حیطه فرکانس برای تجزیه و تحلیل جنبش پل های کابلی در ارتباط با حرکت تصادفی زمین در یک زاویه با توجه به محورهای طولی پل نشان داده شده است.حرکات زمینی توسط تابع چگالی توان آن ها و توابع تطبیقی فضایی نشان داده می شود. تجزیه و تحلیل ها متغیرهای فضایی حرکات زمین را بین تکیه گاه ها , مدل تطبیقی بین انواع لرزش ها و انتشار امواج شبه ایستا مد نظر قرار می دهد. با استفاده از روش های مطرح شده تحلیلی , بررسی های پارامتری گسترده به بررسی عملکرد پل های کابلی تحت انتشار امواج جنبشی می پردازد.این پارامترها شامل تطبیق فضایی جنبش های زمینی ,زوایای مربوط به زمین لرزه ها , نسبت بین سه جزء زلزله , تعداد و روش های مد نظر قرار گرفته در این تحلیل ها , نسبت داخلی بین برج و سکوها , و ماهیت تابع چگالی توان طیفی حرکات زمین می باشد.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2020-01-18
كد : 130055
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss