جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: حسابداری، نوآوری و تغییر در بخش دولتی. تبدیل اصلاحات به تغییر

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: حسابداری، نوآوری و تغییر در بخش دولتی. تبدیل اصلاحات به تغییر (۲۰۱۳)

خلاصه

تغییر حسابداری یک  موضوع  مورد علاقه پایدار در مباحث علمی بوده است .    چرا و چگونه حسابداری  در طول زمان تکامل می یابد و چگونه  از طریق تنظیمات سازمانی و از طریق روش های مختلف بررسی می گردد. برخی از نویسندگان با اتخاذ نظریه احتمالی به تجزیه و تحلیل حسابداری و تغییر سازمانی  پرداخته اند.     دیگران بر عوامل اجتماعی و ارتباطی متمرکز هستند که فرآیند ها ی تغییری و نتایج را شکل می دهند. در این زمینه  عواملی از قبیل فرهنگ  کشف شده اند. در نهایت نظریه پردازان سازمانی مشخص نمودند که  تغییرات حسابداری از کجا منشا می گیرند  و به وسیله متغیر های سازمانی  شکل می گیرند و چطور  به عنوان یک نتیجه سازمان ها و ایفاگران را تحت تاثیر قرار می دهند.   بسیاری از مطالعات   تغییرات حسابداری را   در بخش دولتی  کاوش نموده اند  که در آن ها بارها ادعا شده است که حسابداری یک نقش محوری را در موجی از اصلاحاتی که در بیش از سه دهه گذشته اتفاق افتاده است   ایفا کرده و همچنان بازی می کنند.

این اصلاحات  اغلب به عنوان مدیریت عمومی جدید (NPM)  تلقی می شود و مجموعه  جدیدی از اصول بازار مانند و مدیریتی را  در قلمرو عمومی (هود، ۱۹۹۱، ۱۹۹۵)، معرفی می کند که  باعث تصمیم گیری بهتر سازمان های دولتی و کارآمد تر  و موثرتر بودن انها می گردد. با گذشت زمان تعداد فزاینده ای از پژوهشگران،  تغییرات حسابداری بخش دولتی و نوآوری های ان را  مورد بررسی قرار داده اند. در ابتدا، تحقیقات بر روی  شرح اصلاحات حسابداری تمرکز کرده بودند که ، اغلب مربوط به تاکید ات هنجاری و  تجزیه و تحلیل واحد در سطح کشور و یا شاخه مورد نظر بودند.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل Word)

2019-09-12
كد : 123960
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss