جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: حسابداری برای عدم قطعیت پارامتریک در فرآیند تصمیم گیری مارکوف

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: حسابداری برای عدم قطعیت پارامتریک در فرآیند تصمیم گیری مارکوف (۲۰۱۳)

چکیده:

فرآیند تصمیم گیری مارکوف تبدیل به ابزاری استاندارد برای مدل سازی متوالی مسائل تصمیم گیری در حفاظت از محیط زیست شده است. با این حال، در بسیاری از برنامه های کاربردی جهان واقعی، پارامترها درتابع انتقال وضعیت عملا به طور دقیق غیرعملی هستند. در این مطالعه، یک راه جدید برای برخورد با ابهام در تابع انتقال وضعیت معرفی می کنیم. در مقایسه با روش های موجود، ما اثرات عدم قطعیت در سطح سیاست، و نه در سطح تصمیم گیری در وضعیتها را بررسی می کنیم. ما با استفاده از تئوری تصمیم گیری شکاف اطلاعاتی،در پاسخ به این سوال که چگونه عدم قطعیت زیاد در تابع انتقال وضعیت می­تواند تحمل شود در حالی که هنوز هم مقادیر مورد انتظار تعیین شده از سوی تابع هدف ارائه می شود. بر این اساس، هدف دیگر از مسئله بهینه سازی به حداکثر رساندن مقادیر مورد انتظار نیست،بلکه به حداکثر رساندن مقاوم بودن مکانی برای عدم قطعیت است(در حالی که هنوز مجمعی در ارتباط با سطح مطلوب عملکرد صورت نگرفته است). ما مسئله ی ساده تملک اراضی را با استفاده از تئوری تصمیم گیری شکاف اطلاعاتی برای ترویج عدم قطعیت تجزیه وتحلیل کردیم و سیاست های جایگزین را رتبه بندی کردیم. ابتدا، شکاف اطلاعاتی به جای نیاز به اطلاعات در مورد میزان پارامترعدم قطعیت ، به این پرسش که چه میزان عدم قطعیت در تابع انتقال وضعیت قبل از تغییر سیاست های مطلوب مجاز است ،می پردازد.

……………………………………………………….

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل Word)

2019-08-02
كد : 123631
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss