جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: خصوصیات مولکولی هومولوگ گلیکوزیلاسیون دی.ان.ای MBD4 یک گیاه مشخص

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: خصوصیات مولکولی هومولوگ گلیکوزیلاسیون دی.ان.ای MBD4 یک گیاه مشخص  (۲۰۱۳)

چکیده

گلیکوزیلاسیون دی.ان.ای پیوند متیلCPG دامنه ۴، شامل برش خود به خودی دامیناسیون محصولات سیتوزین و متیل سیتوزن-۵ در حیوانات می باشد ، اما عملکرد مشابه پروتئین های مربوطه در گیاهان مشخص نیست . ما در اینجا جداسازی و شناسایی بیوشیمیایی یک هومولوگ MBD4 مشخص از Arabidopsis thaliana که به عنوان MBD4 (MBD4-like) تعیین شده است را گزارش داده ایم . در حال حاضر دامنه MBD در پروتئین های MBD4 پستانداران ، فاقد آنزیم گیاهی می باشند ، ولی از یک دامنه DNA گلیکوزیلاسیون با بقایای مهم برای شناخت بستر و جداسازی نگهداری می شود ، و این مورد بیشتر از اعضای دیگرخانواده HhH-GPD به هومولوگ MBD4 نزدیک می باشند.Arabidopsis MBDL ، شکاف یوراسیل وتیمین در مقابل G ، و وجود هالوژن جایگزین در پایه های هدف C5 ، تا حد زیادی برش کارآمد را افزایش می دهند. هیچ فعالیت قابل توجهی روی مشتقات سیتوزین مانند ۵- متیل سیتوزین یا هیدروکسی متیل سیتوزین-۵،شناسایی نشده است. این آنزیم به محصول سایت اولیه تولید شده بعد از برش متصل شده است ، که باعث کاهش بازده در شرایط آزمایشگاهی می شود . هر دو پروتئین با طول کامل و N-terminal کوتاه شده با حفظ دامنه کاتالیزوری یک اولویت برای ترتیب اثر یک زمینه CPG را نمایش می دهند ، که در بسیاری از متیلاسیون DNA گیاهان یافت می شود. Arabidopsis MBDL ، برای حفظ ژنوم گیاهی از عواقب جهش زای سیتوزین ودامیناسیون متیل سیتوزین – ۵ می باشد .

……………………………………………………………………………

.

……………………………………………………………….

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-05-21
كد : 118112
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss