جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: خلاصه نویسی و آنالیز تحقیق تحصیلی در مورد سیستم های اطلاعاتی حسابداری (AIS)

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: خلاصه نویسی و آنالیز تحقیق تحصیلی در مورد سیستم های اطلاعاتی حسابداری (AIS)ـ (۲۰۱۴)

خلاصه

۱۰۲ مقاله در زمینه سیستم های اطلاعاتی حسابداری (AIS) که در سه دهه (۲۰۱۳-۱۹۹۳) به دست آمده است و در هشت ژورنال : (۱) ژورنال تحصیل حسابداری، (۲) ژورنال تحصیل حسابداری : یک جمله بین المللی، (۳) پیشرفت هایی در تحصیل حسابداری، (۴) ژورنال حسابدارAIS، (۵) چشم اندازهای جهانی در زمینه تحصیل حسابداری، (۶) مسائل مربوط به تحصیل حسابداری، (۷) ژورنال سیستم های اطلاعاتی و (۸) ژورنال تحصیل کنندگان حسابداری منتشر شده است را ادغام خلاصه نویسی نمودیم. متن خلاصه شده به صورت مقالات تجربی، مقالات توصیفی و منابع دستورالعمل تقسیم بندی شده است. ما در این مقاله طرح تحقیق و روش تحلیلی ابتدایی برای مقالات تجربی را توصیف و خلاصه نویسی نمودیم. مقالات توصیفی را خلاصه نویسی کرده و منابع دستورالعمل ها را جدول بندی نمودیم. پیشنهاددات برای تحقیقات بعدی در زمینه تحصیل AIS نشان داده شده است.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-09-12
كد : 124384
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss