جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: دو لولای تغییرپذیر و مدل عناصرمحدود دو بعدی برای تحت فشار قرار دادن قطعه‌های پیش‌ساخته بتنی قطعه‌های ستون پل‌ها

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: دو لولای تغییرپذیر و مدل عناصرمحدود دو بعدی برای تحت فشار قرار دادن قطعه‌های پیش‌ساخته بتنی قطعه‌های ستون پل‌ها (۲۰۱۳)

چکیده

یکسری از مطالعات  پذیرفته‌اند که بعضآ تحت فشارقرار گرفته (PT)  بهم نچسبیده قطعه‌های بتونی ستون‌های پل‌ها قادر به تحت تاثیر قرارگرفتن تغییر شکل‌های بزرگ جانبی با رانش باقی مانده ناچیز هستند.  برای فراهم آوردن یک راهنمای واضح برای مدل‌سازی ستون‌ها برای تمرین‌های مهندسی به عنوان یک پژوهش، این مقاله دو نوع از مدل‌های عددی را نشان می‌دهد: ۱) مدل دو لولای تغییرپذیر با استفاده از رویکرد تحلیل منحنی قطعه‌های زمانی در دو بخش واسط و ۲) مدل عناصر محدود دو بعدی با استفاده از عناصر خرپا و تیرها در برنامه کامپیوتری PISA.  سه PT غیرمتصل از پیش ساخته شده لوله از بتن پر شده قطعه‌ای از ستون پل  به صورت دوره‌ای تست شده است.  دو نمونه دارای میله فولاد عبوری برای ارتفاع متفاوت ستون‌ها برای مطالعه تاثیرات موقعیت لنگرگاه بر ظرفیت پراکندگی انرژی هیسترتیک (ED)  می‌باشند.  نتایج تست نشان می‌دهد که ۱) تعادل میله فولاد (“ED bar”) می‌تواند پراکندگی انرژی هیسترتیک را افزایش دهد، و نمونه ۱-۳ دارای میرایی ویسکوز معادل ۶٫۵ تا ۸٫۸% است. ۲) طول لولای تغییرپذیر در بخش اول یا دوم با موقعیت لنگرگاه میله ED و جابه جایی جانبی تغییر می‌کند، و ۳) طول بدون پیوند معادل در امتدادی که  کرنش در میله ED به صورت توزیع یکنواخت در هر دو طرف که قطر میله ۵-۶ است، فرض شده است.  مدل عناصر محدود دو بعدی برای پیش‌بینی چرخه‌ای از نمونه مورد استفاده است. مطالعه پارامتری با استفاده از مدل عناصر محدود نیز به بررسی اثرات  ناحیه میله ED، نیروی رشته اولیه، و نسبت رفتار چرخه‌ای انجام می‌شود .

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2020-01-23
كد : 130439
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss