جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: راهنمای طراحی موقت برای تقویت سازه های بنایی تحت بار داخلی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: راهنمای طراحی موقت برای تقویت سازه های بنایی تحت بار داخلی (۲۰۰۷)

سازه های معماری، تعداد زیادی از ساختمان های جاری در اغلب ساختمان های موجود در اغلب کشورها در سر تا سر جهان را تشکیل میدهد. ضعف ساختاری و اضافه بار ارتعاشات پویا شهرک سازی و تغییر شکل داخل صفحه و خارج از صفحه میتواند به شکست سازه های معماری تقویت نشده (URM (  منجر شود.ساختمان های سازه معماری تقویت نشده دارای ویژگی هایی هستند که در صورت فشار بیش از حد میتواند زندگی انسان را به خطر بیندازد.این ویژگی ها شامل دیواره های مقاوم نشده اتصالات نا مناسب به سقف کف و کاشی ها و ماهیت شکننده عناصر سازه های معماری تقویت نشده میشود. سازمان هایی مانند جامعه معماری (TMS) و آژانس  مدیریت اضطراری  فدرال  (FEMA ) مشخص کرده اند که شکست دیواره های سازه های معماری تقویت نشده در زمان زلزله به  آسیب مواد بیشتر و از دست رفتن زندگی افراد نسبت به هر نوع مؤلفه ساختاری دیگری میشود. در سال های گذشته توجه زیادی به کاربرد پلیمر تقویت شده با فیبر (FRP) به عنوان مواد مستحکم کننده شده است به این دلیل که آنها ممکن است راه حل هایی را برای تقویت معماری به علت کاربرد آسان و عملکرد ساختاری مطلوبشان ارائه دهند. امروزه تعداد کمی از راهنماهای طراحی برای کاربرد پلیمر تقویت شده با فیبر، در سازه های معماری وجود دارند. این مقاله پیشنهادی را برای توصیه های طراحی برای تقویت برشی دیواره های معماری تقویت نشده با سیستم های پلیمری تقویت شده با فیبر ارائه میدهد. پروتوکل طراحی پیشنهادی در بین دستورالعمل های ساختمانی برای مواد سنتی و رایج قرار دارد و تحقیقات تجربی اخیر را به حساب می آورد. روش پذیرفته شده یک تلاش منطقی برای ارتقای درون صفحه ای دیوارهای معماری ساختاری با سیستم های دارای اتصال پلیمری تقویت شده با فیبر را پیشنهاد میدهد.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2020-08-08
كد : 138680
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss