جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایت



مقاله با ترجمه: رضایت کارفرمایان از عمل کرده خدمات حسابداری: نمونه ای از برنامه کاراموزی دانشگاه دولتی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: رضایت کارفرمایان از عمل کرده خدمات حسابداری: نمونه ای از برنامه کاراموزی دانشگاه دولتی (۲۰۱۶)

چکیده

برنامه های کارآموزی، به ابزار یادگیری مهم در آموزش عالی شده اند. برای انضباط حسابداری، کارآموزی به شکاف بین ورودی فنی در کلاس و برنامه های واقعی در تراکنش زمان واقعی کمک می کند. برنامه کارآموزی حسابداری، تجربه ی دانشجوی حسابداری را با قادر ساختن آنها به یادگیری فنون از متخصصان باتجربه تر، توسعه می بخشد. در پایان برنامه، انتظار می رود که دانشجویان، تجربیات مرتبطی را برای کمک به آنها در تصمیم گیری در قرار گرفتن در شرایطی که برایشان بهترین است، کرده باشند .

معمولا دانشجویان حسابداری، در هر دو زمینه ی ممیزی و یا مالیات، تخصص می یابند. بسیاری از شرکت های حسابداری، برنامه های استاندارد کارآموزی خودشان را دارند که به دانشجویان کمک می کند تا تعیین کنند که چه جنبه ای از حسابداری، برای آنها مناسب تر است. در بسیاری از موارد، برنامه های کارآموزی به طور معمول، در اواخر دوره ی مطالعه، به منظور قادر ساختن دانشجویان در استفاده از دانش حسابداری جامع خود در دنیای واقعی، انجام شده است .

انتظار می رود که در این سطح، دانشجویان با مهارت های لازم در حسابداری تجهیز شده باشند. هدف از این مطالعه مقدماتی، شناسایی رضایت کارفرما از عملکرد دانشجو است که شامل ویژگی های شخصیتی و همچنین مهارتهای دانش و حسابداری شناختی خود می باشد. این مطالعه، از برآورده پرسشنامه توزیع شده در ۴ شرکت حسابداری کلان و ۴ شرکت حسابداری خرد، استفاده کرده است. یافته های این مطالعه نشان می دهد که اکثر کارفرمایان با عملکرد کارآموزان در رابطه با مسئولیت صلاحیت شغلی و مطابق با الزامات کار، راضی بوده اند .

با این حال، مشخص شده است که کارآموزان در ارتباط با ایده های شان و تهیه گزارشات فنی، با مشکلاتی مواجه شده اند. مطالعه ارائه شده، به طوری مقدماتی نشان می دهد که کارآموزان، با توانایی برقراری ارتباط موثر با ایده ها و تهیه گزارشات فنی حسابداری، تجهیز نشده اند. مفاهیم و جهات تحقیقات آینده از این مطالعه، مورد بحث قرار گرفته است.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-09-13
كد : 124431
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss