جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: رفتار غیرخطی و سه بُعدی پویای ساختار تیرچه های فولادی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: رفتار غیرخطی و سه بُعدی پویای ساختار تیرچه های فولادی (۲۰۰۹).

به موازات آن که روند موجود بسوی توسعه ویژگیهای طراحی مبتنی بر عملکرد برای طراحی لرزه ای ساختارها توانمند می شود، بیش از پیش درمی یابیم که دانش بسیار اندکی در مورد عملکرد ساختارهای صنعتی سبک تحت بارهای عمده جانبی داریم. در میان مسائل عمده مربوط به طراحی لرزه ای این ساختارها می توان به این موارد اشاره نمود: (۱) تعیین فاکتورهای مناسب تعدیل واکنش؛ (۲) برقراری محدوده های دریفت برای اجتناب از آسیب دیدن مولفه های ساختاری و غیرساختاری و (۳) تبیین نقشی که دیافراگم سقف در رفتار لرزه ای ساختارهای سبک وزن سقف ایفاء می کند. در این مطالعه درصدد توضیح برخی از این مسائل برای دسته خاصی از ساختارهای صنعتی سبک می باشیم که متشکل از       فریم های گریدر قوی ستونی تیرچه می باشد. دو نوع مدل تحلیلی برای آنالیز دینامیکی و غیرخطی این ساختارها توسعه یافته است. مورد اول عبارت از یک مدل آنالیز ساده و ۲ بُعدی با استفاده از SAP2000 بوده و دومی یک مدل آنالیز جامع ۳ بُعدی با بکارگیری آباکوس می باشد. تحلیل های تاریخچه زمانی غیرخطی برای مکان هایی در لس آنجلس، بوستون و ممفیس صورت گرفته است. صحت مدل ساده ۲ بُعدی با مقایسه با نتایج بدست آمده از مدل ۳ بُعدی تایید شد. نتایح نشان می دهد که رفتار این ساختارها تقریباً همواره در طیف الاستیکی قرار دارد و مهاربندی اصلی سقف باید برای این نوع ساختار نصب شود تا از دریفت های بیشینه در جهت ضعیف ممانعت به عمل آید. وقتی دو مولفه افقی القاء بطور متقارن برای بررسی اثرات پیچش سقف مورد استفاده قرار می گیرد می توان دریافت که اثرات پیچشی برای ساختارهای دارای طرح منظم غیرقابل چشمپوشی خواهد بود و یک مدل دو بُعدی قادر به ارائه نتایج تحلیلی منطقی    می باشد. اثرات تثبیت مبتنی بر ستون بر روی رفتار دینامیکی نیز مورد بررسی قرار گرفته و معلوم شد که این تثبیت باید مورد توجه قرار بگیرد تا به رفتار صحیح تر دینامیکی ساختارهای فولادی گریدر تیرچه دست یابیم.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2020-08-08
كد : 138696
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss