جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: رفتار غیرخطی و پویای ساختارهای قاب فولادی سقف با قطعات خود محور تحت فشار گذرا و شدید باد

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: رفتار غیرخطی و پویای ساختارهای قاب فولادی سقف با قطعات خود محور تحت فشار گذرا و شدید باد (۲۰۱۳).

چکیده

واژگونی سقف موجب صدمات شدید اقتصادی شده و امنیت ساکنان ساختمان را به مخاطره می اندازد. در این مقاله به تحلیل غیرخطی و دینامیکی ساختارهای قالب فولادی سقف با ابزارهای محدود کننده فشار تحت شرایط تلفیقی بار گذاری باد و نیروی ایستا می پردازیم. دو نوع ابزار محدود کننده فشار – یک مورد دارای رفتار خود محور و دیگری با رفتار دو خطی- همانند پسماند برای ممانعت از واژگونی سقف مورد بررسی قرار گرفته است. تحلیل مورد دینامیکی و غیرخطی که هم بر ابعاد مادّی و هم غیرخطی هندسی صدق می کند برای این مطالعه شبیه سازی مورد استفاده قرار گرفته است.دو نوع ساختار قالب فولادی سقف – تیرچه های فولادی سری K و خرپای قوسی به عنوان نمونه اولیه قالب سقف در این مطالعه مورد استفاده قرار گرفته است. با توجه به مطالعات مشخص شد که نصب ابزارهای محدود کننده نیرو در نواحی تضعیف تعمدی نمونه اولیه ساختارهای قالب فولادی سقف به تعدیل تقاضای نابجائی ساختار قالب سقف تحت فشار گذرای بالا آمدگی باد کمک کرده و از این رو موجب کاهش ریسک واژگونی دینامیک می گردد. علاوه بر آن، ابزارهای محدود کننده فشار با رفتارهای خودمحور موجب به حداقل رسیدن انحراف باقیمانده ساختارهای سقف بعد از وقوع باد می شود.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2020-08-08
كد : 138693
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss