جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: رفتار نهایی لوله فولادی پرشده با بتن سبک مقاومت بالا

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: رفتار نهایی لوله فولادی پرشده با بتن سبک مقاومت بالا (۲۰۱۳).

مقاومت و شکل پذیری اعضای بتنی می تواند به میزان قابل توجهی با محصورشدگی جانبی بهبود یابد که معمولا با استفاده از یک پوشش لوله ای فولادی قابل دستیابی است. محصورشدگی بتن را می توان برای سبک کردن پل و داشتن دهانه های بلندتر به کار گرفت. به علاوه، نسبت قابل توجهی از بار تحمل شده شاهتیر های پل بتنی، وزن خود عرشه و شاهتیرها می باشد. اگر همه یا قسمتی از شاهتیر و عرشه را بتوان با استفاده از بتن های سبک با مقاومت بالا ساخت، پتانسیلی برای صرفه جویی های اقتصادی محسوس به وجود می آید زیرا وزن خود آن ها را می تواند به میزان ۱۵-۲۰% کاهش دهد. تحقیق توضیح داده شده در اینجا رفتار استاتیکی غیرخطی پل های لوله فولادی پرشده با بتن سبک مقاومت بالا (LWHCFST) را تا گسیختگی مورد بررسی قرار می دهد. تحقیق فعلی دو هدف مشخص داشت. اولین هدف تعیین آزمایشگاهی مدول الاستیک استاتیکی مخلوط بتن سبک مقاومت بالای محصورشده بود. دومین هدف ایجاد یک برنامه کامپیوتری اجزای محدود غیرخطی برای مطالعه رفتار نهایی یک نمونه پل با لوله توپر بود. رفتار تنش-کرنش غیرخطی بتن سبک مقاومت بالای محصورشده به صورت ازمایشگاهی توسط نویسندگان ارزیابی شده و برای کمک به انجام مقایسه میان رفتار نهایی پل با استفاده از بتن با وزن معمولی محصورشده با بتن سبک مقاومت بالای محصورشده استفاده می شود. مقاومت نهایی پل مربوط به وقوع یک مکانیزم گسیختگی معادل است. این تحقیق نشان داد که استفاده از LWHCFST برای گسترش طول شاهتیرهای پل مفید است.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2020-08-08
كد : 138700
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss