جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: رقابت و مدیریت اطلاعات حسابداری و طراحی سیستم کنترل: طراحی نهادهای خدماتی و تولیدی استرالیا

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: رقابت و مدیریت اطلاعات حسابداری و طراحی سیستم کنترل: طراحی نهادهای خدماتی و تولیدی استرالیا (۲۰۱۲)

چکیده :

هدف از این مقاله بهبود درک متقابل بین اطلاعات حسابداری و طراحی سیستم کنترل و شک و تردید ناشی از محیط مانند شدت رقابت است . این مقاله بطور تجربی ارتباط بین انواع شدت رقابت و سرمایه گذاری در سیستم های مدیریت مالی را به ورطه آزمون می کشد. سرمایه گذاری در سیستم های مدیریت مالی با استفاده از مجموعه ای جامع و قابل مقایسه از فعالیت های مدیریت مالی  در میان زنجیره مالی ارزیابی می گردد. این سیستم ها بصورت استراتژی های یکپارچه مثلاً بالادستی و پایین دستی مورد سنجش قرار می گیرند. برمبنای ۷۷ پاسخ از یک نظر سنجی درباره نهادهای خدماتی و تولیدی استرالیا ، این مطالعه نشان داد که رابطه بین سطح سرمایه گذاری سیستم مدیریت مالی یکپارچه و شدت ابعاد جزئی رقابت خرید و بازاریابی سیستم های بالادستی و نیز پایین دستی متمرکز مربوط به ابعاد جزئی قیمت ، پرسنل فنی و شدت رقابتی خرید می باشد. این مطالعه یکی از شواهد معدودی را ارائه می کند که:

  • اهمیت کنترل برای نوعی رقابت در طراحی مدیریت اطلاعات حسابداری و سیستم های کنترل ، بویژه برای سیستم های مدیریت مالی ؛ و ۲) آزمون قابل مقایسه ای برای سرمایه گذاری فرآیند مدیریت مالی و یکپارچگی درمیان زنجیره مالی ارائه می کند.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-09-13
كد : 124434
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss