جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: روانگرایی استاتیکی ماسه ها تحت شرایط سه محوری زهکشی نشده تحکیم یافته به صورت ایزوتروپیک و Ko

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: روانگرایی استاتیکی ماسه ها تحت شرایط سه محوری زهکشی نشده تحکیم یافته به صورت ایزوتروپیک و Koـ (۲۰۱۵)

چکیده:

با استفاده از معیار مقاومت وابسته به حالت و تابع اتساع، یک مدل سخت شونده الاستوپلاستیک وابسته به حالت جهت یکپارچه نمودن مدلسازی روابط رفتاری ماسه های با نسبت های تخلخل اولیه مختلف پیشنهاد شد. معیارهای تخمین ناپایداری بالقوه و روانگرایی استاتیکی ماسه طبق نظریه کار مرتبه دوم به دست آمدند. از مدل پیشنهاد شده و معیارها برای تخمین یک سری آزمایش های سه محوری زهکشی نشده تحکیم یافته به صورت ایزوتروپیک و Ko استفاده شد. نتایج نشان دادند که نقطه ناپایداری بالقوه و شروع روانگرایی استاتیکی تحت شرایط زهکشی نشده همزمان با رسیدن به حداکثر تنش انحرافی در ماسه بسیار سست بود، در صورتی که، با کاهش نسبت تخلخل، شروع روانگرایی استاتیکی پس از ناپایداری بالقوه قرار گرفت. زمانی که نمونه ماسه به اندازه کافی متراکم بود روانگرایی استاتیکی رخ نداد، هرچند حالت تنش درون ناحیه ناپایداری بالقوه واقع شد. ناپایداری بالقوه و روانگرایی استاتیکی پیش از آن که تنش موثر به سطح گسیختگی برسد رخ دادند و در این مورد پیشرو بودند هرچند نتایج گسیختگی های ماسه محسوب نمی شوند.

………………………………………………

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

۱۷۰,۰۰۰ ریال – خرید
۱۳۹۸-۰۲-۲۱
كد : 117092
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Google+ - Rss