جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: روش‌هاي حسابداري مديريت محيطي در شركت‌هاي توليدي كوچك و متوسط

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: روش‌هاي حسابداري مديريت محيطي در شركت‌هاي توليدي كوچك و متوسط (۲۰۱۵)

چكيده

در اين پژوهش عوامل و موانع موثر بر اجراي حسابداري مديريت محيطي (كه از اين پس به‌ طور خلاصه با عنوان EMA بيان مي‌شود) مورد بررسي قرار مي‌گيرد. در اين تحقيق از نظريه نهادي استفاده شده و اطلاعات لازم از طريق پرسشنامه جمع‌آوري شده‌اند. اين پژوهش بر بنگاه‌هاي كوچك و متوسط و مخصوصاً شركت‌هاي توليدي كوچك و متوسط، تمركز كرده است (كه از اين پس به‌ طور خلاصه با عنوان SMEs بيان مي‌شود). نتايج نشانگر آن است اكثر شركت‌ها به منظور اجراي فيزيكي EMA و انجام فعاليت‌هاي زيست‌محيطي داراي تخصيص منابع مي‌باشند. تحقيق حاضر نشان مي‌دهد كه تهديد و اجبار عاملي بارز در اجراي EMA بوده و در اين صورت، بايستي موانع موجود در مسير توسعه EMA را با كمك دولت مالزي و ساير مقامات مسئول از ميان برداشت.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-09-13
كد : 124437
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss