جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: روش تحلیل پوش آور بر پایه پوش گسیختگی برای تحلیل تقریبی پاسخ لرزه ای سازه ها

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: روش تحلیل پوش آور بر پایه پوش گسیختگی برای تحلیل تقریبی پاسخ لرزه ای سازه ها (۲۰۱۳).

روشی جهت تحلیل پوش آور بر پایه پوش گسیختگی ارائه شده است که فرض می کند نیاز لرزه ای برای هر پارامتر پاسخ به وسیله مود گسیختگی غالب سیستم کنترل می شود که می تواند بر اساس حرکت زمین تغییر کند. برای امکان شبیه سازی مهمترین مودهای گسیختگی سیستم، لازم است تحلیل های پوش آور متعددی، مشابه یک روش تحلیل پوش آور مودال، انجام شوند در صورتی که کل نیاز لرزه ای به وسیله پوشش دادن نتایج متناظر با هر تحلیل پوش آور تعیین می شود. تقاضا جهت متداولترین مود گسیختگی سیستم حاصل از تحلیل پوش آور مود اول توسط تحلیل تاریخچه زمانی گسیختگی برای مدل معادل یک درجه آزادی مودالی به دست می آید؛ در صورتی که تقاضا برای دیگر مودهای گسیختگی، بر اساس مدل های یک درجه آزادی بر پایه گسیختگی هستند. با این روش تحلیل پوش آور بر پایه پوش گسیختگی با روش N2 موجود معادل می شود که تنها شامل تحلیل پوش آور اولین مود و تحلیل تاریخچه زمانی مدل متناظر یک درجه آزادی مودالی است. نشان داده شده است که صحت تخمین ۱۶امین، ۵۰ امین و ۸۴ امین درصد پاسخ بیان شده بر حسب منحنی های IDA با ارتفاع ساختمان یا شدت حرکت زمین کاهش نمی یابند. دلیل این قضیه آن است که تخمین های جابجایی سقف و حداکثر دریفت طبقه ناشی از حرکت های منفرد زمین با درجه صحت تقریبا قابل قبولی برای همه حرکت های زمین از دسته های تحلیل شده پیش بینی شدند.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2020-08-08
كد : 138703
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss