جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: روش خواندن متون انگلیسی : بررسی مهارت خواندن بر اساس موضوع و هدف اصلی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: روش خواندن متون انگلیسی : بررسی مهارت خواندن بر اساس موضوع و هدف اصلی (۲۰۱۳)

چکیــده

درک مطلب یکی از چهار مهارت اساسی یاد گیری زبان انگلیسی است. در کلاس ریدینگ ( خواندن ) دانش آموزان تمایل دارند تمام اطلاعات موجود دریک متن را بخوانند، اما در واقع چقدر مطلب را می توانند در ذهن خود نگه دارند. این مقاله بررسی می کند که آیا زبان آموزان تشخیص موضوع و هدف اصلی را بعنوان یک روش خواندن، استفاده می کنند تا در درک مطلب به آنها کمک کند. هدف این مقاله این است که زبان آموزان را قادر می سازد تا مفهوم اصلی و هدف اصلی متن های ریدینگ را پیدا کنند. با استفاده از این تکنیک زبان آموزان قادر خواهند بود تا یک تصویر روشنی از آنچه می خوانند بدست آورند. ۴۸ زبان آموز انگلیسی از دانشگاه خصوصی در مالزی در این تحقیق شرکت کردند. دو ابزار استفاده شده برای گردآوری اطلاعات این تحقیق ، فاصله نمره و پرسشنامه خوداندیشی می باشند. نتایج این تحقیق، پیشرفت در نمرات شرکت کنندگان در ارزشیابی های قبل و بعد از ریدینگ را ثابت کرد. علاوه بر این ، میزان عدم موفقیت در ارزشیابی ریدینگ بعد از معرفی این روش کاهش یافت. نتایج این تحقیق به مدرسان کمک خواهد کرد تا به زبان آموزان انگلیسی در درک مطلب مربوط به متن کمک کند.

………………………………………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-06-07
كد : 120323
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss