جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: ريشه‌كني جهاني كرم گينه در سال ۲۰۱۵ : تجربه‌ي سودان جنوبي

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: ريشه‌كني جهاني كرم گينه در سال ۲۰۱۵ : تجربه‌ي سودان جنوبي (۲۰۱۳)

چكيده

برای قرن ها، انگل کرم گینه (دراكونكولوس مديننسس) موجب شده است تابدبختی ناتوان کننده اي ، مردمي را که آب راکد آلوده به لارو کرم مي نوشند آلوده کند . در سال ۲۰۱۲،  ۵۴۲ مورد از کرم گینه كه در سطح جهان وجود داشت گزارش شده بود ،   که از آن تعداد ۵۲۱ مورد (۹۶٫۱٪) در جنوب سودان گزارش شده است. جنگ های داخلی طولانی ،  نیروی کار ناکافی ، غفلت از برنامه های تامين آب آشامیدنی،  نظارت کمتر از حد مطلوب برکرم گینه و کنترل موردی ، و پراكندگي اشتراك سیستم های بهداشتی برای بسیاری از سازه ها و عوامل عملیاتی تلاش ریشه کن کردن کرم گینه را در جنوب سودان ناكام ميگذارد . این مقاله به بررسی تاثیر شش استراتژی اتخاذ شده کنترل کرم هاي گینه در سودان جنوبی مي پردازد : (۱) نظارت به منظور تعیین تعداد پرونده های واقعی انتشارو روند واكنش برای کنترل اقدامات ؛ (۲) آموزش آن دسته از اعضای جامعه كه در انان کرم ها در حال ظهور هستند برای جلوگیری از فرو بردن اعضاء آسیب دیده در منابع آب آشامیدنی ؛ (۳) فیلتر به طور بالقوه آب آشامیدنی آلوده با استفاده از فیلتر پارچه اي و یا فیلتركردن با نوشیدن توسط ني ؛ (۴) تصفیه آب هاي سطحي به طور بالقوه آلوده   با حشره کش كوپ پاد temephos (خرد کردن)؛ (۵) تامين آب آشامیدنی سالم از چاه و یا چاه هاي حفرشده با دست ؛ و (۶) مهار انتقال   از طریق جداسازی داوطلبانه بیمار برای جلوگیری از آلودگی منابع آب شرب ، ارائه کمک های اولیه ، و استخراج کتابچه راهنمای کرم . نظارت ، آموزش جامعه ،تامين آب آشامیدنی ، ومحدود نگاه داشتن موارد آلوده جنبه های ضعف برنامه را پوشش ميدهد .كاهش آفت کش ها راه حل مناسبی برای کنترل کرم گینه در جنوب سودان نمی باشد . با توجه به روند تشخیص فعلی مورد آلودگي و مهار، و همچنین تلاش های ظرفیت سازی برای ریشه کن کردن کرم گینه ، بیشتر احتمال دارد که کرم گینه در سودان جنوبی به جاي سال ۲۰۱۵ در سال ۲۰۲۰ ریشه کن گردد . نویسنده  حوزه هائي که در آن پیشرفت های اساسی   براي برنامه ریشه کن کردن کرم گینه در جنوب سودان مورد نیاز است ، و حاكي از استراتژی های بهبود است را برجسته ميكند .

……………………………………………………………

………………………………………………………….

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2019-05-09
كد : 116746
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss