جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: زمان بندی پروژه همراه با محدودیت منابع با استفاده از الگوریتم ژنتیک

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: زمان بندی پروژه همراه با محدودیت منابع با استفاده از الگوریتم ژنتیک (۲۰۱۰).

چکیده

این مقاله یک الگوریتم ژنتیک را برای مساله زمان بندی پروژه با محدودیت منابع (RCPSP) ارائه می کند. در مقایسه با الگوریتم های ژنتیک پیشنهاد شده قبلی در ادبیات فنی برای این مساله، این مقاله یک نماینده جایگزین از کروموزوم ها را با استفاده از یک مدل چند آرایه ای شیء-محور و به منظور استفاده از مزیت ویژگی های برنامه نویسی در متداول ترین زبان ها برای طراحی سیستم های پشتیبانی تصمیم گیری پیشنهاد می کند. این روش بر روی چند دسته از مسائل استاندارد برگرفته از ادبیات فنی مورد آزمایش قرار گرفته و به صورت رایگان در اینترنت موجود است (PSPLIB). نتایج محاسباتی موثر بودن الگوریتم پیشنهاد شده را تایید کرد و نشان داد که روش ما معادل با اغلب نتایج قبلی و با زمان محاسباتی کمتر است.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2020-08-08
كد : 138713
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss