جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: سیستم‌های مدرن برای بررسی یکپارچگی سازه‌ای ساختارهای پل بتنی

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: سیستم‌های مدرن برای بررسی یکپارچگی سازه‌ای ساختارهای پل بتنی (۲۰۱۴).

این مقاله ، بررسی مدلهای تست غیر مخرب مدرنی را نشان می‌دهد که برای ارزیابی یکنواختی بتن با توجه خاص به پل‌ها بکار برده می‌شود. ارزیابی‌های کیفیت بتن “در محل” و یکپارچگی آن معمولاً مرتبط با تناسب کنونی ساختارهای موجود و عملکرد آینده آنهاست. نگهداری روتین سازه‌های بتنی به خوبی محرز شده است و بطور فزاینده‌ای بکار می‌رود، تست  “در محل” جهت ارزیابی پیش‌بینی‌های عمر بکار می‌رود. چنین روشی به ارزیابی مشخصات اساسی کامپوزیت بتن اجازه می‌دهد و پاسخ به چند سؤال را ممکن می‌سازد که برای روش مهندسی مهم هستند. در میان موارد دیگر، “ضربه و بازتاب” و “پاسخ ضربه‌ای” یکی از موفق‌ترین روشهای شناختی برای تست یکپارچگی ساختاری سازه‌های بتنی است. اصول اساسی این روشهای تست پیشرفته مورد بحث واقع می‌شود. در میان موارد دیگر، نشان داده شده است که پاسخ ضربه‌ای برای نمایش سریع نواحی بزرگ سازه‌های بتنی با هدف کنترل یکپارچگی سازه‌ای آنها و تعیین نواحی محلی با معایب احتمالی برای تحلیل معضل بعدی استفاده می‎شود مثل بازتاب و ضربه، امواج برش مافوق صوت یا بازرسی تهاجمی حفاری مغزه گیری پارامترهای اصلی ارزیابی مورد بحث واقع شده است و توصیه‌های کلی برای تفسیر مناسب نتایج حاصل مطرح می‌شود. کاربردهای عملی این روشها به خوبی بحث شده است.

………………………………………………………..

دانلود مقاله انگلیسی (فایل pdf) همراه با ترجمه فارسی (فایل word)

2020-08-08
كد : 138729
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss