جستجو حرفه ای پروپوزال آماده ، پرسشنامه و تمامی مطالب سایتمقاله با ترجمه: سیستم های میراگر ترکیبی در سکوهای جکت فراساحلی با عرشه شناور

  • پس از پرداخت لينک دانلود هم نمايش داده مي شود هم به ايميل شما ارسال مي گردد.
  • ايميل را بدون www وارد کنيد و در صورت نداشتن ايميل اين قسمت را خالي بگذاريد.
  • در صورت هر گونه مشگل در پروسه خريد ميتوانيد با پشتيباني تماس بگيريد.
  • براي پرداخت آنلاين بايد رمز دوم خود را از عابربانك دريافت كنيد.
  • راهنماي پرداخت آنلاين
افزودن به سبد خرید

مقاله با ترجمه: سیستم های میراگر ترکیبی در سکوهای جکت فراساحلی با عرشه شناور (۲۰۱۴).

چکیده

به خدمت گرفتن میراگرها برای کنترل ارتعاشات سکوهای جکت فراساحلی روشی جذاب به منظور پیشگیری از آسیب های خستگی و لرزه ای است. هرچند پارامترهای قابل تنظیم یک میراگر تنها با درنظر گرفتن یک نوع بارهای محیطی طراحی می شوند، که می تواند بار در شرایط عادی و یا در شرایط شدید باشد. بنابراین بررسی موثربودن سیستم میراگر برای هر دو دسته بارهای محیطی اصلی مهم است. همچنین برای یک سیستم، ایده آل این است که عملکرد قابل قبولی در هر دو شرایط عادی و شدید داشته باشد. ایده بررسی شده در تحقیق فعلی برای استفاده همزمان از یک دستگاه میراگر اصطکاکی (FDD) و یک میراگر جرمی وفق یافته (TMD) در سکوهای جکت فراساحل با عرشه شناور برای کنترل خستگی و آسیب به علاوه ارتعاش لرزه ای می باشد. برای توسعه این ایده، پارامترهای قابل تنظیم FDD و TMD برای بارگذاری باد تنظیم شده اند. سپس این پارامترها با آن هایی که برای زمین لرزه طراحی شده اند ترکیب شده و بدین شکل سیستم میراگر ترکیبی (HDS) معرفی می شود. با معرفی HDS، تمایل برای ایجاد سیستم میراگری عملکرد لرزه ای خوب و در عین حال موثر برای پیشگیری از آسیب خستگی، مطلوب می باشد. علاوه بر این، HDS می تواند ترکیبات مختلفی داشته باشد. بنابراین، گونه های مشخصی از HDS تعیین می شوند که عملکرد به مراتب بهتری نسبت به دیگر متغیرها دارند.

2020-08-08
كد : 138719
وضعيت :‌موجود
دسته بندی :
مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (آسان داک) مرکز پژوهش های دانشگاهی ایران (www.Asandoc.com) تنها مرکز دانشگاهی در ایران است که خدمات جامع برای دانشجویان تحصیلات تکمیلی ارائه می دهد . این مرکز با بکار گرفتن اساتید خبره و نام آشنا در ایران در همه رشته های دانشگاهی سعی در ارائه خدمات علمی برتر در حوزه های پروپوزال آماده، مقاله بیس پایان نامه، پرسشنامه و ترجمه آماده و همچنین تحقیقات آماده برای متغیرهای فصل دوم پایان نامه کرده است . بدین جهت سایت آسان داک توانسته است یکی از پر بازدیدترین سایت های کشور برای دانشجویان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری شود و امروزه بیشتر دانشگاه های کشور به این مرکز جامع دانشگاهی دسترسی دارند . کلیه دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری می توانند نمونه پروپوزال آماده خود برای درس روش تحقیق در رشته مدیریت ، حسابداری ، روانشناسی ، علوم تربیتی و سایر رشته ها را به راحتی از سایت خریداری و دانلود کنند . همه نمونه پروپوزال های ارشد و دکتری که به صورت تکمیل شده و فرم پر شده در سایت قرار گرفته مورد تأیید می باشد . حتی برای پروپوزال آماده و نمونه پروپوزال مطالبی رایگان برای دانلود در سایت قرار گرفته که دانشجو می تواند آنها را مطالعه کند .
© تمامی حقوق برای سایت آسان داک ( پروپوزال آماده - تحقیقات آماده - مقاله بیس پایان نامه - مقاله با ترجمه ) محفوظ است .
Site Map - Facebook - Rss